SalsaGids Bachata Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Monday 20 November 2017
20:00-04:00The Monday Connection La CovachaGenkBK
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 22 November 2017
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 24 November 2017
20:00-01:00Broekie party WDe GrottBredaSBK
21:15-03:00Son Sensual WSon CubanosLommelSBK
21:30-02:00Friday Motions WMarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 25 November 2017
20:30-03:00Salsa, Bachata & Kizomba Madness WMandemakers StadionWaalwijkSBKDJ Jack, Didier, Nokki, Dynamite, Ellen€ 12,50
21:00-02:00Bachata Breeze WCafe CubaAlphenSBC€ 10
21:30-02:00Bachata Sensual - bootcamp & Party WLa MulataMaastrichtSBK€ 6
22:00-02:00Just Jason Salsa Night BernaardsMaastrichtSBKDJ Jason, Oscar, Black Survival€ 5
22:00-02:30Hawaii party WCrea DanceSteinSBKDJ Limbo Latino, SalsaPleasure€ 7,50
Sunday 26 November 2017
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 6
Monday 27 November 2017
20:00-02:00The Monday Connection La CovachaGenkBK
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 29 November 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 1 December 2017
21:00-02:00Bachata Heat WHet Chaamsche WapenChaamSB€ 5
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 2 December 2017
22:00-02:30Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Latin Mania€ 10
Sunday 3 December 2017
CancelledSalsa BreezeSunriseBest
Monday 4 December 2017
20:00-02:00The Monday Connection La CovachaGenkBK
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 6 December 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 8 December 2017
21:00-03:00Latin Parranda Yasemin PuurAltforstSBK€ 12,50
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 9 December 2017
21:00-03:00Kizz me more - diamond edition WLa MulataMaastrichtBKxx
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Louis, Donnie, Latin Pro, Julius, Angelo Balantain€ 7
21:30-03:00Viva Bachata WAmannéNijmegenB€ 8
22:00-02:00Latin Senz Party WClub SenzGorinchemBKDJ Ruiste, Magico€ 7,50
Sunday 10 December 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
Monday 11 December 2017
20:00-02:00The Monday Connection La CovachaGenkBK
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 13 December 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 15 December 2017
19:00-03:00Biezenmortel X-Mas Edition WBeukenhofBiezenmortelSBK€ 185
20:00-02:00Oefenavond salsa, bachata, cafe-boogie WSportcafé BleukensBalenSB
21:00-02:30Salsa Christmas Party WDansrijckNederweertSB
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 16 December 2017
20:00-02:00Salsa Confessions Gala Edition WHotel NassauBredaSBK€ 15
20:30-02:00Salsa Mambo Bachata Party WZaal Den BraaiVlijmenSBMDJ Louis, André€ 8
20:30-03:00SaBaKi Gala Edition W't MaoskeDe MoerSBKZDJ Didier, Jango, Jack, Makarof€ 10
21:00-02:30X-Mas Magic WCrea DanceSteinSBKDJ Duke Mambo, Limbo Latino€ 10
22:30-03:00Biezenmortel X-Mas Edition WBeukenhofBiezenmortelSBK€ 185
Sunday 17 December 2017
15:00-20:00Biezenmortel X-Mas Edition WBeukenhofBiezenmortelSBK€ 185
Monday 18 December 2017
20:00-23:00The Monday Connection La CovachaGenkBK
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 20 December 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.