SalsaGids Bachata Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 26 May 2017
21:00-01:30Salsa Juke-box WDe GrottBredaBDJ Alpha M, Hubert
21:30-02:00Friday Motions WMarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Latin Mania€ 10
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 27 May 2017
17:00-22:00Salsa Open Air Köln OMarie Clementine Martin PlatzKölnSB€ 1
21:00-02:00Bachata Breeze WCafe CubaAlphenSBCDJ Dec, FloWCubano, Marlon, Didier, King Santos€ 10
Sunday 28 May 2017
15:00-20:00Latin Creek OWAan de BeekArnhemSBDJ Ellen, Latin Pro€ 12,50
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 6
Monday 29 May 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 31 May 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtBDJ Jason
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 2 June 2017
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 3 June 2017
14:00-22:00Verano Azul Latin Summer party
Live: Obsesion
OVrijthofMaastrichtSB
22:00-02:00La Vida Loca WLibre DanceBredaSBKZ€ 10
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon€ 10
Sunday 4 June 2017
18:00-24:00Salsa Breeze OSunriseBestSBK€ 15
19:30-01:30Fiesta de la Rosa WZuiderkroonAntwerpenSBZ€ 10
Monday 5 June 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 7 June 2017
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 9 June 2017
20:00-01:00BachaKizz Blessings WDe GrottBredaSBK€ 5
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 10 June 2017
21:30-03:00Viva Bachata WAmannéNijmegenB€ 8
Sunday 11 June 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
Monday 12 June 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 14 June 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 16 June 2017
21:30-04:00Son Sensual WSon CubanosLommelSB€ 5
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 17 June 2017
21:00-03:00Salsa, Bachata & Kizomba Madness WMandemakers StadionWaalwijkSBK€ 12,50
22:00-03:00Exclusive Bachata Night
Shows: Bachata Passion
Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Latin Mania€ 10
Monday 19 June 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 21 June 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 23 June 2017
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 24 June 2017
20:00-02:00Salsa Confessions Summer Edition WHotel NassauBredaSBKDJ Bas, David Ruella€ 15
21:00-02:00Bachata Breeze WCafe CubaAlphenSBCDJ Marlon, El Che, Geraldo, Dec, Rey, FloWCubano€ 10
Sunday 25 June 2017
13:00-23:00Breeze Festival
Live: Tromboranga, Salsabor, Nueva Dimensión, Nali Bachata Sound, Cache Royale, Dustin Richie
OWAquabestBestSBKMDJ Donnie, Jack, Freddy, Latin Mania, Latin Sense€ 35
15:00-20:00Latin Creek OWAan de BeekArnhemSB€ 12,50
19:00-22:30Mas Latino WApolloAachenSBK€ 6
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.