SalsaGids Bachata Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 21 July 2017
20:00-01:00Salsa in Breda WDe GrottBredaSBK€ 5
21:30-04:00Son Sensual Son CubanosLommelSBK€ 5
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Latin Mania, Marlon€ 10
Saturday 22 July 2017
16:00-22:00Salsa-Kizomba-Bachata Open Air OW't LindehofHasseltSBKM€ 5
Sunday 23 July 2017
14:00-22:00Alegría Festival
Live: Con-Fusion
OWKetelhuispleinEindhovenSBKMDJ Guillermo, Wilbert, Jack, Herb, Latin Mania, Ellen, Jo Marques
15:00-22:00Salsa Matinee OBosvreugdTilburgSB
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 6
Monday 24 July 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 26 July 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 27 July 2017
20:00-24:00Corio Sensual OWilhelminapleinHeerlenBKDJ SalsaPleasure, Limbo Latino
Friday 28 July 2017
21:30-02:00Friday Motions WMarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 29 July 2017
CancelledBachata BreezeCafe CubaAlphen
21:00-02:00Tropical party with 2 areas WDe Boew HubertushuisGeleenSBK€ 8
Sunday 30 July 2017
15:00-20:00Latin Creek OWAan de BeekArnhemSBDJ Ellen, Latin Pro€ 12,50
Monday 31 July 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 2 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 4 August 2017
20:30-23:00Salsa Avond
Live: Siembra
OKasteeltuinenHelmondSB
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Mehdi, Guillermo, Jack
Saturday 5 August 2017
21:00-03:00Endless Bachata WLibre DanceBredaBDJ Johny B, Wen-D-Licious€ 5
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleB€ 10
Sunday 6 August 2017
18:00-24:00Salsa Breeze OSunriseBestSBK€ 15
Monday 7 August 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 9 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 11 August 2017
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Saturday 12 August 2017
21:30-03:00Viva Bachata WAmannéNijmegenB€ 8
Sunday 13 August 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
19:00-23:00Flora Con Salsa FloraKölnSB€ 8
Monday 14 August 2017
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 16 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Friday 18 August 2017
21:00-01:30Salsa in Breda WDe GrottBredaBDJ Didier, Wen-D-Licious
21:30-04:00Son Sensual WSon CubanosLommelSB€ 5
22:00-02:00Fridays in PdB Palais De Buc'sLeuvenSB
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleB€ 10
Saturday 19 August 2017
21:00-02:00Tropicana indoor edition
Live: J-Sugar
WASTA TheaterBeekSBDJ Limbo Latino, SalsaPleasure€ 8
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.