SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Thursday 23 November 2017
19:00-23:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
21:30-01:00Latin Social Dance Night Libre DanceBredaSCDJ Chinguely, 2K
Friday 24 November 2017
20:00-24:00Salsa Dansavond Chéz L'AmistadKontichSC
20:30-24:00CuBaKiz at the Hub The HubEindhovenSC
21:00-02:00Cuban Dance Party WZikoArnhemSC€ 3
21:30-01:00Alina’s B-Day Bash Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-01:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 25 November 2017
19:00-24:00CuBaKiz Party WHarba LorifaValkenswaardSC€ 6
21:00-02:00Bachata Breeze WCafe CubaAlphenSBC€ 10
22:00-04:00Latino Party Son CubanosLommelSC
Sunday 26 November 2017
16:40-21:00CubaTen's Zzzinderende Zzzondag Matinee WDe GruyterfabriekDen BoschSCDJ El Mulato€ 6
Thursday 30 November 2017
19:00-23:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
Friday 1 December 2017
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Ruud
22:00-02:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 2 December 2017
21:00-01:30Live on Stage
Live: Maaike y su Yimboró
WDen DurpsherdBerlicumSCDJ Aché€ 12
22:00-04:00Latino Party Son CubanosLommelSC
Sunday 3 December 2017
16:00-20:00Salsa Cubana in Breda De BoswachterBredaSCDJ Latino Caribe€ 7,50
16:00-24:00Salsa Domingo + Kizomba room WCafé LocalAntwerpenSKC€ 10
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
Thursday 7 December 2017
19:00-23:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
Friday 8 December 2017
22:00-02:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 9 December 2017
22:00-04:00Latino Party Son CubanosLommelSC
Sunday 10 December 2017
15:30-20:00Sensacion Cubana WStudio 76Etten-LeurSC€ 6
Thursday 14 December 2017
19:00-23:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
Friday 15 December 2017
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Ruud
22:00-01:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 16 December 2017
16:00-22:00CubaTen's Fin de Año
Live: Cuban Soul
WDe GruyterfabriekDen BoschSCDJ El Mulato, Leslie G€ 15
20:30-02:00SalsaSuerte Party WCultuurhuisHeerlenSC€ 5
21:00-02:00La guarachera de Cuba Het SpoorDen BoschSC
22:00-04:00Latino Party Son CubanosLommelSC
Sunday 17 December 2017
16:00-21:00SalsaFit Mixed Party SkifitEindhovenSCDJ Ariel€ 6
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.