SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Saturday 31 January 2015
21:00-02:00Tropical Night Marcelino'sVughtBK
21:00-03:00Bachata Underground WStadion De BraakHelmondBKDJ Latin Mania, Marlon, Jo Marques, Gass€ 10
21:30-02:00Antwerp Salsa Gala Zaal BartAntwerpenSBKM€ 10
22:00-03:00Let's go Mama Africa SamasamaNijmegenKDJ Rijkaard, Aziz€ 5
Sunday 1 February 2015
18:00-24:00Salsa Breeze SunriseBestSBKZDJ Latin Master, Ryad, Herb, Marlon, Latin Mania, Jack, Freddy€ 15
Monday 2 February 2015
21:00-02:00Monday Social WRamonaEindhovenKDJ Jo Marques, Jack
Friday 6 February 2015
21:00-02:00La Passion WDe EngelenburchtEngelenSBK€ 12,50
21:00-04:00Caribbean Exotica
Live: Cache Royale, Irsais & Friends
WLunenburgLoosbroekSBKDJ Jack, Walter Correia, Tinta, Bachatamor, Bripa€ 10
21:00-04:00Euro Bachata Kizomba Gala WCrea DanceSteinBKDJ SalsaPleasure, Janos€ 7
22:00-02:00Kizomba Exclusive WAdmiral ClubDüsseldorfSK€ 8
23:00-04:00Abraso Santiago de CubaEindhovenBKDJ Jack, Myron
Saturday 7 February 2015
20:45-04:00Euro Bachata Kizomba Gala WCrea DanceSteinBKDJ Mauro, Abdel Lechhab, Kalypso€ 7
22:00-03:00I love Kizomba Sensual van OpstalTilburgBK€ 12,50
Sunday 8 February 2015
19:00-01:00Sun-Kizz Libre DanceBredaKDJ Ellen, Jo Marques€ 10
19:00-23:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 8
Wednesday 11 February 2015
21:00-01:00Kizz 4 you Bam BarGrâce-HollogneK
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 13 February 2015
22:00-02:00Friday Kizz TanzraumKölnK€ 4
22:30-03:30Kizombada 013 T-KwadraatTilburgK€ 10
Saturday 14 February 2015
21:30-04:00Salsa Gold Ritmo StudiosHasseltSKMCDJ Galak, Incognito, El Ratón Rabioso, Jo Marques€ 7
22:00-03:00Let's go Bachata - Valentines Edition WSamasamaNijmegenBKDJ Rijkaard, Allen, Merchel€ 5
Friday 20 February 2015
21:30-02:00VolcaniSalsa Maaspoort Sports & EventsDen BoschSBKDJ Jack, Makarof€ 10
Saturday 21 February 2015
21:00-02:00Salsa, Bachata & Kizomba Madness Stadion de VliertDen BoschSBKMDJ Jack, Maximelody, Roffazoukmusic€ 12
22:00-03:00Puente Night WSwing InnHeerlenSKM€ 7
Sunday 22 February 2015
20:30-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 5
Monday 23 February 2015
20:30-00:30Salsa Subterranea P79Den BoschSK€ 8
Friday 27 February 2015
21:30-03:00Rookie salsa party Ome NeeffGoirleKDJ Marlon, Geraldo€ 10
22:30-04:00Thank God Its Salsa & Kizomba Friday Santiago de CubaEindhovenSKDJ Guillermo
Saturday 28 February 2015
20:30-04:00El Corazón Ardiente WPhilips StadionEindhovenSBKM€ 15
22:00-03:00Let's go Bachata / Kizomba MambooNijmegenBK€ 5
Monday 2 March 2015
21:00-02:00Monday Social WRamonaEindhovenKDJ Jo Marques, Jack
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.