SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 25 January 2017
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtKDJ TonTon Carazon
Friday 27 January 2017
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 6
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego + extra bachata OWGleiswerkDüsseldorfSK€ 8
Saturday 28 January 2017
21:00-03:00SaBaKi New Year Wishes W't MaoskeDe MoerSBKZDJ Latin Mania, El Che, Jack, Myron€ 10
21:00-04:00Ritmolicious WRitmo StudiosHasseltSKM€ 7
22:00-02:00Pure Temptation La Caverne de GeulhemBerg en TerblijtBKZDJ Limbo Latino€ 6
Wednesday 1 February 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 3 February 2017
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Mehdi, Guillermo, Jack
Saturday 4 February 2017
21:00-02:00Antwerp Salsa Gala WZaal BartAntwerpenSBKM€ 10
22:00-02:00La Vida Loca WLibre DanceBredaSBKZ€ 10
22:00-02:30Tipica Bachata & Kizomba Party WSalsa TipicaNijmegenBK€ 8
Sunday 5 February 2017
16:00-24:00Salsa Domingo + Kizomba room
Live: Nueva Dimensión
WCafé LocalAntwerpenSKC€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze SunriseBestSBK€ 15
Wednesday 8 February 2017
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 10 February 2017
21:00-02:00Friday Kizz TanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Friday Social Dance ShelinaSalsaEindhovenSKDJ Roy€ 3,50
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
Saturday 11 February 2017
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSKMC€ 7
Sunday 12 February 2017
19:00-00:30Colour up your sunday
Live: Chacán
WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Wednesday 15 February 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 17 February 2017
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenKDJ Reagan, Mehdi, Guillermo, Jack
Wednesday 22 February 2017
20:30-02:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-01:00Social Venlo W't PumpkeVenloBK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 6
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtKDJ TonTon Carazon
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.