SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 31 August 2016
21:00-01:00Social Venlo W't PumpkeVenloBK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Thursday 1 September 2016
23:00-04:00Noir Kizomba Edition Club PlazaTilburgK€ 5
Friday 2 September 2016
22:00-02:00Havana Night
Live: NSTYPLY
Het PostkantoorGoesSKZDJ Tiga
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00Latin Boat SaBaKi WDe PrinsenlanderDinteloordSBKDJ Didier, Ariel, Makarof€ 13
22:20-24:00Vrijdansen YA SalsaArnhemSK€ 5
22:30-04:00Abraso Santiago de CubaEindhovenBKDJ Herb, Jo Marques
Saturday 3 September 2016
21:00-02:00La Vida Loca Libre DanceBredaSBKZ€ 10
21:00-03:00Salsa Gala Venlo WDe MaagdenbergVenloSBK€ 10
23:00-05:00Kizomba para Vocé WStoutArnhemK€ 10
Sunday 4 September 2016
16:00-24:00Salsa Domingo + Bachata room
Live: Moise Gonzalez & su banda
WCafé LocalAntwerpenSKCDJ Alegria, Marlon€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze OSunriseBestSBKDJ Donnie, Herb, Guillermo, Latin Mania, Jack, Maximelody, Freddy, Ellen€ 15
Monday 5 September 2016
21:00-02:00Monday Social WRemixEindhovenK
Wednesday 7 September 2016
20:30-02:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 6
Friday 9 September 2016
20:00-01:00Dutch Kizomba Festival 4 OHotel SlenakenSlenakenK
21:30-02:00Flow Latino Maaspoort Sports & EventsDen BoschSBK€ 6
22:00-02:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 6
CancelledSalsa partyApostoAachen
23:00-04:00Salsa Y Zouk Swing Santiago de CubaEindhovenSK
Saturday 10 September 2016
15:00-21:00Dutch Kizomba Festival 4 OHotel SlenakenSlenakenK
21:00-02:00Latin Senz Party WClub SenzGorinchemBKDJ Don Ivano€ 7,50
21:30-03:00Salsa Sounds 70's WMinnebooOosterhout NBSKMDJ Cliff, Louis, Jomry, Bryan, Corazon€ 10
Sunday 11 September 2016
18:30-22:00Dutch Kizomba Festival 4 OHotel SlenakenSlenakenK
19:00-01:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Monday 12 September 2016
21:00-02:00Monday Social WRemixEindhovenK
Wednesday 14 September 2016
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Saturday 17 September 2016
21:00-03:00Bachata Mania SweetSweet edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Jack, Geraldo, Donnie, Jo Marques, Dos Anjos, Dameri, Samysam€ 15
21:00-04:00Son Sensual Son CubanosLommelSBK
Monday 19 September 2016
21:00-02:00Monday Social WRemixEindhovenK
Wednesday 21 September 2016
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 23 September 2016
21:30-03:00Afrosession Extravaganza WDe GraverValkenswaardSBK€ 15
CancelledSalsa partyApostoAachen
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSK€ 8
Saturday 24 September 2016
20:30-03:00SalsaParty.be W't HeilaarBeerseSKM€ 12
Sunday 25 September 2016
20:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 5
Monday 26 September 2016
21:00-02:00Monday Social WRemixEindhovenK
Wednesday 28 September 2016
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 30 September 2016
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtPrinsenbeekSBK€ 7,50
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 6
22:00-24:00YAY! its friday - kizomba 2nd Editie YA SalsaArnhemSK€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.