SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 6 September 2015
17:00-24:00Salsa Domingo + Kizomba room
Live: Team Latino
WCafé LocalAntwerpenSKC€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze @ The Beach
Live: Action con Clave, Extazz
OSunriseBestSBKDJ Geraldo, Bas, Jack, Bripa, Freddy, Morelasoul, Ellen€ 15
Monday 7 September 2015
21:00-02:00Monday Party WRamonaEindhovenKDJ Myron€ 5
21:30-24:00Bachata Kizomba Night BernaardsMaastrichtBKDJ Jason
Friday 11 September 2015
21:00-03:00Bachata Mania Jeans Edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Latin Master, Geraldo, Willy, Jo Marques, Morelasoul€ 15
22:00-02:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-02:30SaBaKi Party WZidewindeSprang-CapelleSBKZDJ Freddy, Theofile John€ 10
Saturday 12 September 2015
21:30-04:00Salsa Gold Ritmo StudiosHasseltSKM€ 7
22:00-03:00I love Kizomba Sensual 3yrs van OpstalTilburgBK€ 12,50
Sunday 13 September 2015
14:00-22:00Salsa Alegría
Live: Resample, Rincon, Porque No
OWStrijp SEindhovenSBKM
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 5
21:30-02:00VolcaniSalsa MaasSportDag
Live: Poder Latino
WMaaspoort Sports & EventsDen BoschSBKDJ E Deep Austin, Corazon, Makarof
Monday 14 September 2015
21:30-24:00Bachata Kizomba Night BernaardsMaastrichtBKDJ Jason
Friday 18 September 2015
21:30-02:00VolcaniSalsa Maaspoort Sports & EventsDen BoschSBKDJ Bripa, Corazon, Makarof€ 10
Saturday 19 September 2015
22:00-03:00Salsa, Bachata & Kizomba Madness WStadion de VliertDen BoschSBKMDJ Jack, Lalo, Jo Marques€ 12
22:30-04:00Kizomba A Nossa Maneira WCafe Bet KolenTilburgKDJ Black Genuino, Makarof, Braulio M€ 10
Monday 21 September 2015
21:00-02:00Monday Party WRamonaEindhovenK€ 5
21:30-24:00Bachata Kizomba Night BernaardsMaastrichtBKDJ Jason
Friday 25 September 2015
21:00-02:30Salsa SaZouk Party PureBergen op ZoomSKZDJ Pedro€ 7
Saturday 26 September 2015
20:30-01:30Salsa Boat Maastricht WRederij CascadeMaastrichtSBK€ 27,50
Sunday 27 September 2015
16:00-21:00Salsa Cafe WTwee GebroedersEtten-LeurSKDJ Donovan€ 5
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 5
20:30-00:30Kizomba Underground P79Den BoschSK€ 6
Monday 28 September 2015
21:30-24:00Bachata Kizomba Night BernaardsMaastrichtBKDJ Jason
Saturday 3 October 2015
22:00-03:00Kizombada 013 T-KwadraatTilburgK€ 10
22:00-05:00Hasselt Kizomba Gala WKaai 16HasseltSBKM€ 10
Sunday 4 October 2015
18:00-24:00Salsa Breeze SunriseBestSBK€ 15
Monday 5 October 2015
21:30-24:00Bachata Kizomba Night BernaardsMaastrichtBKDJ Jason
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.