SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 18 October 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 20 October 2017
21:00-03:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 21 October 2017
21:00-03:00Bachata Mania Scary edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Marlon, Geraldo, Marc, Jo Marques, Pingusso, On Fire€ 15
22:00-03:00Caribiana WRitmo LatinoGenkSBKDJ Limbo Latino, SalsaPleasure€ 7
22:00-04:00Kizomba Lovers Benelux WThe SaintEindhovenK€ 10
Sunday 22 October 2017
19:00-22:30Mas Latino WApolloAachenSBK€ 6
Wednesday 25 October 2017
21:00-01:00Social Venlo W't PumpkeVenloBK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
Friday 27 October 2017
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 7
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 28 October 2017
21:00-02:00Halloween Party Zaal CentrumEdegemK€ 5
21:00-03:00ShelinaSalsa 10 year anniversary ShelinaSalsaEindhovenSKMDJ Duo Penotti€ 10
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-02:00Double Anniversary Party BernaardsMaastrichtSBKDJ Angelo Balantain, Yuchi, Black Survival€ 5
Sunday 29 October 2017
16:00-24:00Kizomba Temptation WSchouwburgCuijkSBKDJ Zola, Ciano, Tinta, Latin Guru€ 15
Wednesday 1 November 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 6
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 3 November 2017
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00Liège Afro-Latin Weekend WLa Mi LunaLiègeSBK€ 8
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 4 November 2017
22:30-04:00Liège Afro-Latin Weekend WPalais des CongrèsLiègeSBK€ 15
Sunday 5 November 2017
16:00-24:00Salsa Domingo + Bachata room
Live: Nueva Dimensión
WCafé LocalAntwerpenSKC€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze SunriseBestSBKM€ 15
20:00-23:59Sunday Sensual WVeedel ClubKölnK€ 7
Wednesday 8 November 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 10 November 2017
22:00-02:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Friday Social Dance ShelinaSalsaEindhovenSKDJ Duo Penotti€ 3,50
22:00-02:00Salsa party ApostoAachenSBK
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenSKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 11 November 2017
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Duke Mambo, Papi, Julius, Angelo Balantain€ 7
Sunday 12 November 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
20:00-24:00Kizomba Fever WParaiso LatinoAntwerpenK€ 5
Wednesday 15 November 2017
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.