SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 1 May 2016
16:00-24:00Salsa Domingo + Kizomba room
Live: Daniel y su Orquesta Africari
WCafé LocalAntwerpenSKCDJ Joel, Julius€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze OSunriseBestSBKDJ Geraldo, Aimé O, Donny, Jack, Ellen, Latin Pro, Herb, Jarzino€ 15
Wednesday 4 May 2016
20:30-02:00Noite de Kizomba Santiago de CubaEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 6
22:00-03:00Bachata Underground Stadion De BraakHelmondBK€ 10
Thursday 5 May 2016
23:00-04:00Noir Kizomba Edition Club PlazaTilburgK€ 5
Friday 6 May 2016
CancelledVolcaniSalsaMaaspoort Sports & EventsDen Bosch
22:00-02:00Pure Bachata & Kizz Lounge WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00Kizomba Exclusive WAdmiral ClubDüsseldorfSK€ 8
Saturday 7 May 2016
21:00-03:00I love Kizomba Sensual van OpstalTilburgK€ 15
21:30-03:00Salsa Sounds 70's WMinnebooOosterhout NBSKMDJ Cliff, Louis, Ellen, Sigi€ 10
Sunday 8 May 2016
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Wednesday 11 May 2016
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Thursday 12 May 2016
22:00-02:00Limburg SBK Festival pre-party La MulataMaastrichtSBKDJ Janos, Abdel Inho
Friday 13 May 2016
22:00-02:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-03:00Limburg Salsa Bachata Kizomba Festival WLa MulataMaastrichtSBKDJ Aimé O, Kamal, Janos, Paraiso, Abdel Inho€ 10
23:00-04:00Salsa Y Zouk Swing Santiago de CubaEindhovenSK
Saturday 14 May 2016
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSKMCDJ Louis, Rezario, Ellen, Herman€ 7
22:00-03:00Limburg Salsa Bachata Kizomba Festival Crea DanceSteinSBKDJ El Leguano, Aimé O, Kamal, Janos, Chami, Angelo Balantain, Paraiso, Thierry€ 20
Sunday 15 May 2016
19:30-01:30Fiesta de la Rosa StuurboordAntwerpenSBK€ 8
22:00-02:00Limburg SBK Festival Goodbye party La MulataMaastrichtSBKDJ Abdel Inho, Musti€ 10
22:00-03:00Bachata Mania White edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKM€ 15
Monday 16 May 2016
21:00-02:00Monday Party WRamonaEindhovenK€ 5
Wednesday 18 May 2016
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Wednesday 25 May 2016
21:00-01:00Social Venlo W't PumpkeVenloBK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 27 May 2016
21:00-02:00From Paris with Love WRamonaEindhovenSBK€ 10
21:00-03:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 15
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtPrinsenbeekSBK€ 7,50
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSK€ 8
22:20-24:00Vrijdansen YA SalsaArnhemSK€ 5
Saturday 28 May 2016
21:00-03:00SaBaKi Bahar Edition W't MaoskeDe MoerSBKZDJ Jack, Louis, Myron, Smooth€ 13
21:00-04:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 15
Sunday 29 May 2016
18:00-02:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 15
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.