SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Monday 3 August 2015
21:00-02:00Monday Party WRamonaEindhovenKDJ Jo Marques€ 5
Friday 7 August 2015
21:00-02:30Kizomba Kizz Traditional edition WDe HarmonieEindhovenSBKDJ Paraiso, Ozy Shyne, Lisa Rose, Tinta, Bripa€ 10
23:00-04:00Abraso Santiago de CubaEindhovenBKDJ Herb
Saturday 8 August 2015
21:30-04:00Salsa Gold Ritmo StudiosHasseltSKM€ 7
Sunday 9 August 2015
19:00-24:00Sun-Kizz Libre DanceBredaKDJ Myron, Jack€ 10
Wednesday 12 August 2015
21:00-01:00Soiree Kiz4you Bam BarGrâce-HollogneSK
Friday 14 August 2015
22:00-02:00Friday Kizz TanzraumKölnK€ 4
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-03:00Kizombada 013 T-KwadraatTilburgK€ 10
Saturday 15 August 2015
22:00-03:00Bachata Mania Summer Time WDe PandoerAsten-HeusdenSBKM€ 15
Sunday 16 August 2015
15:00-24:00Fiesta de la Rosa en la Playa ODe MostenMeerSBK€ 8
Monday 17 August 2015
21:00-02:00Monday Party WRamonaEindhovenK€ 5
Friday 21 August 2015
CancelledVolcaniSalsaMaaspoort Sports & EventsDen Bosch
Sunday 23 August 2015
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 5
Friday 28 August 2015
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
Saturday 29 August 2015
20:30-04:00El Corazón Ardiente WPhilips StadionEindhovenSBKMDJ Ellen, La Fruta Bomba, Janasty, Kelly, Lisa Rose, Lucy Love, Marian, Marjo, Vaya Vera€ 15
22:00-03:00Let's go Mama Africa SamasamaNijmegenKDJ Rijkaard, Aziz€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.