SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 25 May 2016
21:00-01:00Social Venlo W't PumpkeVenloBK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 27 May 2016
CancelledFrom Paris with LoveRamonaEindhoven
21:00-03:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 17
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtPrinsenbeekSBK€ 7,50
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSK€ 8
22:20-24:00Vrijdansen YA SalsaArnhemSK€ 5
Saturday 28 May 2016
20:30-03:00Bachata Sensation VenlonazaalVenloSBK€ 12,50
21:00-02:00Non Stop Music 4 De GriffelTessenderloSBK€ 7
21:00-03:00SaBaKi Bahar Edition W't MaoskeDe MoerSBKZDJ Jack, Louis, Myron, Smooth€ 13
21:00-04:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 17
Sunday 29 May 2016
18:00-02:00Holland Kizomba Congress WDe KorenbeursMadeK€ 17
Wednesday 1 June 2016
21:00-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Thursday 2 June 2016
23:00-04:00Noir Kizomba Edition Club PlazaTilburgK€ 5
Friday 3 June 2016
21:00-02:00VolcaniSalsa WMaaspoort Sports & EventsDen BoschSBK€ 10
22:00-02:00Pure Bachata party WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-03:00Kizomba Exclusive WAdmiral ClubDüsseldorfSK€ 8
22:20-24:00Vrijdansen YA SalsaArnhemSK€ 5
Saturday 4 June 2016
20:30-02:00El Corazón Ardiente final edition Philips StadionEindhovenSBKM€ 20
Sunday 5 June 2016
16:00-24:00Salsa Domingo + Kizomba room
Live: Pegasaya
WCafé LocalAntwerpenSKCDJ Santi, Makarof€ 10
18:00-24:00Salsa Breeze @ The Beach OWSunriseBestSBK€ 15
Wednesday 8 June 2016
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 10 June 2016
21:00-02:00Friday Kizz TanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:20-24:00Vrijdansen YA SalsaArnhemSK€ 5
Saturday 11 June 2016
21:00-03:00Salsa Gold Ritmo StudiosHasseltSKM€ 7
22:00-03:00Kizombada 013 Summer Edition T-KwadraatTilburgKDJ Ruiste, Morelasoul€ 10
Sunday 12 June 2016
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Wednesday 15 June 2016
20:30-02:00Noite de Kizomba Santiago de CubaEindhovenK€ 5
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 6
Friday 17 June 2016
23:00-04:00Thank God Its Latin Friday Santiago de CubaEindhovenKDJ Guillermo
Saturday 18 June 2016
21:00-06:00Salsa, Bachata & Kizomba Madness WStadion de VliertDen BoschSBKZ€ 12,50
Wednesday 22 June 2016
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 24 June 2016
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtPrinsenbeekSBK€ 7,50
22:00-02:00Salsa party BesitosAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSK€ 8
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.