SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

2 in Black
Bantopa Party
Clara Lamar
CoiSalsa
Crea Dance
Dansrijck
Just Jason
MBP Solutions
Rob van Kan
Ruby Pure Latin
Salsa Cada Dia
Salsa Club Weert
Salsa Romantica
Salsa Suprema
Salsaclub El Paco
SK Art Dance Entertainment Agency
Sunset Salsa Events
Swing Inn
Saturday 21 April 2018
20:00-01:30BachataMente WKasteel DaelenbroeckHerkenboschSBKDJ El Tigre, Paul Chapman€ 8
20:00-03:00Maastricht Salsa Gala WDe Auw KerkBundeB€ 8
20:30-01:30Salsa Latin Dance Evening De WingerdSevenumSDJ Carlo€ 5
21:00-02:00Verano Azul Hot party
Live: Obsesion
D'n HiemelMaastrichtSB€ 8
Sunday 22 April 2018
18:30-22:30Sunday Salsa Nights WOude HarmoniezaalMaastrichtSDJ El Tigre, Froan
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Tuesday 24 April 2018
22:00-01:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 25 April 2018
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
Thursday 26 April 2018
20:15-02:00Latin Kingsnight WVroemenGroot-GenhoutS€ 6
Friday 27 April 2018
20:30-22:00Oranje Festival Gebrook
Live: Nueva Dimensión
Oranje FestivalHoensbroekS
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
Saturday 28 April 2018
20:00-02:00Latin Dance Limburg De HoubereijPanningenS€ 6,50
21:00-04:00Pure Temptation WASTA TheaterBeekBKDJ Ellen, Limbo Latino€ 8
22:00-02:00Just Jason Salsa Night BernaardsMaastrichtSKDJ Jason, Yuchi€ 5
Sunday 29 April 2018
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
22:00-00:30Sunday Night Salsa Social Dansschool Clara LamarSittardSDJ Black Survival
Tuesday 1 May 2018
22:00-01:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 2 May 2018
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtBDJ Jason
Friday 4 May 2018
21:30-01:30Salsa Social StayOkayMaastrichtSDJ Limbo Latino
Saturday 5 May 2018
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK
Sunday 6 May 2018
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Tuesday 8 May 2018
22:00-01:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 9 May 2018
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Thursday 10 May 2018
22:00-02:00Limburg SBK Festival pre-party WLa MulataMaastrichtSBK
Friday 11 May 2018
21:30-01:00Da Riche Salsa Party WDansrijckNederweertSDJ Ariel€ 5
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
22:00-04:00Limburg Salsa Bachata Kizomba Festival WHotel SlenakenSlenakenSBK€ 25
Saturday 12 May 2018
20:30-01:30Salsa Latin Dance Evening De WingerdSevenumSDJ Carlo€ 5
22:00-05:00Limburg Salsa Bachata Kizomba Festival WHotel SlenakenSlenakenSBK€ 25
Sunday 13 May 2018
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
22:00-00:30Sunday Night Salsa Social Dansschool Clara LamarSittardS
22:00-05:00Limburg SBK Festival Chill Out party WHotel SlenakenSlenakenSBK€ 15
Tuesday 15 May 2018
22:00-01:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 16 May 2018
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtS
Thursday 17 May 2018
21:30-02:00Latin Social Night WNicky's Dance StudioRoermondK€ 2,50
Friday 18 May 2018
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Ronny
Saturday 19 May 2018
21:00-02:30Tropicana 1st Anniversary edition
Live: Obsesion
WASTA TheaterBeekSBDJ Jason, Limbo Latino€ 10
Sunday 20 May 2018
18:00-23:00Playa del Sol OWSunset LoungeRoermondS€ 10
20:30-00:30Salsa Romantica Cruise WRederij CascadeMaasbrachtSBDJ Limbo Latino, El Tigre, Chami€ 17,50
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.