SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Bantopa Party
CoiSalsa
Just Jason
Ricardo Benavides
Rob van Kan
Ruby Pure Latin
Salsa Club Weert
Salsa Romantica
Salsa Suprema
Salsaclub El Paco
Sunset Salsa Events
Swing Inn
Friday 21 July 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Ronny
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Bailadora
Sunday 23 July 2017
18:00-23:00Playa del Sol OWSunset LoungeRoermondSDJ Duke Mambo, Don Juan€ 10
Wednesday 26 July 2017
CancelledWednesday Salsa NightBernaardsMaastricht
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtK
Thursday 27 July 2017
20:00-24:00Corio Cubano OSwing InnHeerlenSCDJ Bailadora, Robin
20:00-24:00Corio Sensual OWilhelminapleinHeerlenBKDJ SalsaPleasure, Limbo Latino
Friday 28 July 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
Saturday 29 July 2017
14:00-22:00Verano Azul Latin Summer party OWVrijthofMaastrichtS
21:00-02:00Tropical party with 2 areas WDe Boew HubertushuisGeleenSBK€ 8
Sunday 30 July 2017
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenS€ 8
Wednesday 2 August 2017
CancelledWednesday Salsa NightBernaardsMaastricht
Thursday 3 August 2017
18:00-23:00Open Air Salsa Club Weert OWMartinuskerkWeertSDJ SalsaPleasure, Robin
Friday 4 August 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Limbo Latino
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Bailadora
Saturday 5 August 2017
22:00-02:00Just Jason Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason, Yuchi€ 5
Wednesday 9 August 2017
CancelledWednesday Salsa NightBernaardsMaastricht
Friday 11 August 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
Saturday 12 August 2017
14:00-22:00Verano Azul Latin Summer party
Live: Obsesion
OVrijthofMaastrichtS
20:00-01:00Latin Outdoor OMarktReuverSDJ Pachico, Rosa Blanca
Sunday 13 August 2017
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenS€ 8
Wednesday 16 August 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 18 August 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Ronny
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Ruud
Saturday 19 August 2017
21:00-02:00Tropicana indoor edition
Live: J-Sugar
WASTA TheaterBeekSBDJ Limbo Latino, SalsaPleasure€ 8
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.