SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Bantopa Party
CoiSalsa
Just Jason
Ricardo Benavides
Rob van Kan
Ruby Pure Latin
Salsa Cada Dia
Salsa Romantica
Salsa Suprema
Salsaclub El Paco
Sunset Salsa Events
Swing Inn
Friday 26 May 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Limbo Latino
Saturday 27 May 2017
20:00-02:00Pre Summer Salsa Party Het StreeperkruisLandgraafS€ 5
20:30-02:30Latino Mix Party
Live: Team Latino
WSwing InnHeerlenSCDJ SalsaPleasure, Bailadora€ 10
21:30-02:00The Passion of latin Sense WDe SchuurMerum-HertenSDJ Lady Françoise, Don Juan€ 8
22:00-02:00Salsa Maastricht BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Sunday 28 May 2017
20:30-02:00Latin Connection WLa MulataMaastrichtS
Tuesday 30 May 2017
20:30-24:00Salsa Social Schtad ZitterdSittardS
22:00-02:00Social Dancing D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 31 May 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtBDJ Jason
Friday 2 June 2017
21:30-01:30Salsa Social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
21:30-02:00Social Night Dale TanVenloS€ 5
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Bailadora
Saturday 3 June 2017
14:00-22:00Verano Azul Latin Summer party
Live: Obsesion
OVrijthofMaastrichtSB
20:30-01:30Salsa 2inBlack 15 jaar jubileum party
Live: Nali
ApolloVenlo - BlerickS€ 8
Sunday 4 June 2017
20:00-01:00Salsa Romantica Cruise WRederij CascadeMaasbrachtSDJ Limbo Latino, Don Juan, El Tigre€ 25
20:30-01:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Monday 5 June 2017
20:30-00:30Just Jason Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Angelo Balantain, Jason€ 5
Tuesday 6 June 2017
20:30-24:00Salsa Social Schtad ZitterdSittardS
22:00-02:00Social Dancing D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 7 June 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 9 June 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
Sunday 11 June 2017
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenS€ 8
16:00-22:00Open-air Salsa Party OWilhelminapleinHeerlenSDJ SalsaPleasure, Limbo Latino
20:00-24:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Tuesday 13 June 2017
20:30-24:00Salsa Social Schtad ZitterdSittardS
22:00-02:00Social Dancing D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 14 June 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 16 June 2017
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
22:00-01:00A Friday Night in Havana Swing InnHeerlenSCDJ Ruud
Saturday 17 June 2017
20:30-02:00Fiesta @ Salsa Club Weert WDon BoscoWeertS€ 8
20:30-02:00Sittard Salsa Party WGemeenschapshuis LimbrichterveldSittardSCDJ Robin, Bailadora€ 7
Sunday 18 June 2017
19:00-23:30Domingo Sublime Social WVolkshoesGeleenS€ 4
20:00-24:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Tuesday 20 June 2017
20:30-24:00Salsa Social Schtad ZitterdSittardS
22:00-02:00Social Dancing D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 21 June 2017
22:00-00:30Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 23 June 2017
21:00-03:00Latin Sensation - Summer edition WD'n HiemelMaastrichtS€ 5
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Limbo Latino
21:30-02:00Social Night Dale TanVenloS€ 5
Sunday 25 June 2017
18:00-23:00Playa del Sol OWSunset LoungeRoermondSDJ Duke Mambo, Ariel€ 10
20:00-24:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.