SalsaGids Live Agenda

Alle live optredens van Salsa artiesten en bands. Voor een compleet overzicht van alle feestjes klik op 'Alles'.

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 29 June 2018
Dias Latinos
Live: Timbazo, Gerardo Rosales Sextet
OBinnenstadAmersfoortSC
Saturday 30 June 2018
Dias Latinos
Live: Troy
OBinnenstadAmersfoortSC
Sunday 1 July 2018
Dias Latinos
Live: Trafasi
OBinnenstadAmersfoortSC
Saturday 7 July 2018
Latin Dance Theater
Live: Extazz
WArsenaalVlissingenSBKC€ 20
Sunday 8 July 2018
Bantopa Party
Live: Resample, Extazz, Rolf Sanchez
ONieuwe MarktWeertS
Saturday 14 July 2018
Afro-Latino Festival
Live: Grupo Extra
OWBerkenbroeckBreeS€ 55
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Salsabor
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Sunday 15 July 2018
Afro-Latino Festival
Live: Mayimbe
OWBerkenbroeckBreeS€ 35
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Nueva Dimensión, Pedro and his cuban experience
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Monday 16 July 2018
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Tomi y su Timbalight
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSM
Tuesday 17 July 2018
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Barbara y VaiVen Cubano
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Wednesday 18 July 2018
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Domingo y su Groupo Ireme
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Thursday 19 July 2018
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Domingo y su Groupo Ireme
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Friday 20 July 2018
Salsa Avond
Live: Timbazo
OKasteeltuinenHelmondSB
Vierdaagsefeesten met live band
Live: Domingo y su Groupo Ireme, Orquesta Pegasaya
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Friday 10 August 2018
Antilliaanse Feesten
Live: Ephrem J, Grupo Niche, Nelson Freitas
OBlauwbossenHoogstratenS€ 50
Saturday 11 August 2018
Antilliaanse Feesten
Live: Troy
OBlauwbossenHoogstratenS€ 50
Sunday 26 August 2018
Latin Beach Festival
Live: Team Latino
OWde BerendonckWijchenSB€ 15
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.