SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 22 June 2018
21:00-03:00Bachata Mania WDe PandoerAsten-HeusdenSBKM€ 15
22:00-03:00Son Del Mambo Night GerdakBreeSM€ 7
22:00-03:30Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 23 June 2018
20:30-02:00El Corazón Ardiente WPhilips StadionEindhovenSBKM€ 15
20:45-02:00Salsa Mambo Bachata Party De KenteringRosmalenSBM€ 8
Sunday 24 June 2018
19:00-23:00Latin Sunday ShelinaSalsaEindhovenSMDJ Louis€ 5
20:00-01:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 7
Tuesday 26 June 2018
20:00-00:30Grand Opening Mambo Madness WTanzraumKölnSM
Thursday 28 June 2018
20:00-23:55MamboRico Summer Edition Zaal CentrumEdegemSM€ 5
Sunday 1 July 2018
19:00-23:00Sunday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Louis€ 5
Tuesday 3 July 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Thursday 5 July 2018
20:00-23:55MamboRico Summer Edition Zaal CentrumEdegemSM€ 5
Friday 6 July 2018
21:30-01:30Salsa Spirit Party WHalimaEindhovenSM€ 5
Sunday 8 July 2018
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 10 July 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 5
Thursday 12 July 2018
20:00-23:55MamboRico Summer Edition Zaal CentrumEdegemSM€ 5
Saturday 14 July 2018
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Dany, Donnie, Mores, Guillermo, Ellen, El Rakim€ 7
Monday 16 July 2018
21:00-00:30Vierdaagsefeesten met live band
Live: Tomi y su Timbalight
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSM
Tuesday 17 July 2018
20:30-01:30Mambo Madness XXL TanzraumKölnSM€ 7
Thursday 19 July 2018
20:00-23:55MamboRico Summer Edition Zaal CentrumEdegemSM€ 5
Sunday 22 July 2018
13:00-22:00Alegría Festival OWKetelhuispleinEindhovenSBKMDJ Guillermo, Wilbert, Jack, Herb, Latin Mania, Latin Sense, Walter Correia
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.