SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 26 May 2017
21:00-02:00Salsa LA Social Party AbsoluutSint MichielsgestelSMDJ Louis€ 5
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 27 May 2017
21:00-02:00MamboRico Party Zaal CentrumEdegemSM€ 5
21:00-03:00Ritmolicious WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Duke Mambo, Latin Sense€ 7
Sunday 28 May 2017
20:00-01:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 10
Tuesday 30 May 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Tuesday 6 June 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Saturday 10 June 2017
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSKMCDJ Louis, Ben El Salsito, Ellen, Angelo Balantain€ 7
21:30-03:00BachaSalsa Party WMinnebooOosterhout NBSMDJ Cliff, Corazon€ 8
Sunday 11 June 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 13 June 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Thursday 15 June 2017
20:30-23:00Salsabor in Brebl
Live: Salsabor
BreblNijmegenSMDJ Jango€ 8
Friday 16 June 2017
21:00-02:00LA Social WHalimaEindhovenSM€ 5
Tuesday 20 June 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 23 June 2017
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 24 June 2017
21:00-03:00Ritmolicious WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Duke Mambo, Aimé O€ 7
21:30-02:30Mambo Motion Festival WCC De MuzeHeusden-ZolderSKM€ 12
Sunday 25 June 2017
13:00-23:00Breeze Festival
Live: Tromboranga, Salsabor, Nueva Dimensión, Nali Bachata Sound, Cache Royale, Dustin Richie
OWAquabestBestSBKMDJ Donnie, Jack, Freddy, Latin Mania, Latin Sense€ 35
19:00-23:00Latin Sunday ShelinaSalsaEindhovenSM€ 3,50
20:00-01:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 10
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.