SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Saturday 20 January 2018
21:00-03:00Bachata Mania Winter edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Latin Sense, Geraldo, Louis, Jo Marques, Black Genuino€ 15
21:15-03:00Salsa & Bachata Madness
Shows: Ahinama , Güiramigos DanceCompany
WStadion de VliertDen BoschSBMDJ Jack, Volkan Karaman, Nokki, Dynamite€ 10
21:30-03:00BachaSalsa Party WMinnebooOosterhout NBSBMDJ Cliff, Corazon€ 8
Tuesday 23 January 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 5
Friday 26 January 2018
21:30-01:30Friday Specials Mambo-licious WDe GrottBredaSM
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 27 January 2018
21:00-02:00Salsa Mambo Duketown Danscentrum RosmalenRosmalenSM€ 10
21:00-03:00Salsa for Pleasure Ritmo LatinoGenkSKMC
Sunday 28 January 2018
CancelledSunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorf
Tuesday 30 January 2018
20:30-01:30Mambo Madness XXL TanzraumKölnSM€ 7
Friday 2 February 2018
21:00-02:00LA Social WHalimaEindhovenSM€ 5
Saturday 3 February 2018
21:00-02:00MamboRico Party Zaal CentrumEdegemSM€ 5
Sunday 4 February 2018
19:00-23:00Sunday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Louis€ 5
Tuesday 6 February 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Saturday 10 February 2018
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKM€ 7
Sunday 11 February 2018
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 13 February 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.