SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Tuesday 21 November 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Tuesday 28 November 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 1 December 2017
21:00-02:00LA Social WHalimaEindhovenSM€ 5
Sunday 3 December 2017
CancelledSalsa BreezeSunriseBest
19:00-23:00Sunday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Louis€ 5
Tuesday 5 December 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Saturday 9 December 2017
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Louis, Donnie, Latin Pro, Julius, Angelo Balantain€ 7
Sunday 10 December 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 12 December 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 5
Saturday 16 December 2017
20:30-02:00Salsa Mambo Bachata Party WZaal Den BraaiVlijmenSBMDJ Louis, André€ 8
Tuesday 19 December 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.