SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Saturday 22 July 2017
16:00-22:00Salsa-Kizomba-Bachata Open Air OW't LindehofHasseltSBKM€ 5
Sunday 23 July 2017
14:00-22:00Alegría Festival
Live: Con-Fusion
OWKetelhuispleinEindhovenSBKMDJ Guillermo, Wilbert, Jack, Herb, Latin Mania, Ellen, Jo Marques
Tuesday 25 July 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 28 July 2017
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 29 July 2017
20:30-02:00Salsa Mambo Duketown & birthday bash Danscentrum RosmalenRosmalenSMDJ Louis€ 10
Tuesday 1 August 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 4 August 2017
21:30-02:00LA Social WHalimaEindhovenSM€ 5
Tuesday 8 August 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 5
Saturday 12 August 2017
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSKMCDJ Aimé O, DeeJhonson, Julius, Salsamigo€ 7
Sunday 13 August 2017
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 15 August 2017
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Thursday 17 August 2017
21:00-02:00Salsa LA Social Party AbsoluutSint MichielsgestelSMDJ Louis, Jack
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.