SalsaGids Noord-Oost België Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Waarom dan geen Belgische Agenda? Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Noord-Oost België op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Het SalsaGids gebied beperkt zich om praktische redenen tot alles ten oosten van de lijn Brussel-Antwerpen, de provincies/gewesten Luik, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en de stad Brussel.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Afro-Latino
Antilliaanse Feesten
Ritmo Latino
Ritmo Studio's
Salsa Fiesta
VZW Salsamanians
Zouk Amor
Saturday 21 April 2018
20:00-02:00MamboRico Party Zaal CentrumEdegemSM€ 7
22:00-04:00I Love Bachata festival WSportoaseLeuvenSB€ 18
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS€ 5
Sunday 22 April 2018
22:00-02:00I Love Bachata festival WCafé MangerLeuvenSBM
Monday 23 April 2018
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 24 April 2018
21:00-02:00Salsa Libre La CovachaGenkS
21:00-24:00Practica Gratuite Dance4youJupilleS
Wednesday 25 April 2018
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Friday 27 April 2018
22:00-02:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSC
22:00-02:00Salsa Dansavond Chéz L'AmistadKontichSC
22:00-04:00Latin Night Son CubanosLommelSC
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 28 April 2018
20:00-03:00Mambo Motion Beginners Party WBlack and WhiteTessenderloS€ 7
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkSDJ Giovanni
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC€ 5
Monday 30 April 2018
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 1 May 2018
21:00-02:00Salsa Libre La CovachaGenkS
21:00-24:00Practica Gratuite Dance4youJupilleS
Wednesday 2 May 2018
20:00-00:30Noche Caliente Havana CaféHeusden-ZolderS
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Friday 4 May 2018
20:00-05:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
22:00-01:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSCDJ Herman, Giovanni
22:00-04:00Latin Night Son CubanosLommelS
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 5 May 2018
21:00-02:00Vintage Corner - Tropical Party WHet Narrenschip VaartLeuvenS
21:00-03:00Salsa Baile Loana WLoanaGeelS€ 5
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS€ 5
Sunday 6 May 2018
16:00-24:00Salsa Domingo WCafé LocalAntwerpenSKCDJ Joel, Dameri€ 10
Monday 7 May 2018
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 8 May 2018
21:00-02:00Salsa Libre La CovachaGenkS
21:00-02:00Salsa Libre La CovachaGenkS
21:00-24:00Practica Gratuite Dance4youJupilleS
Wednesday 9 May 2018
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
Thursday 10 May 2018
19:00-01:00Sfinks Mundial
Live: Nueva Dimensión
OSfinks Mundial FestivalBoechoutS
Friday 11 May 2018
22:00-01:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSCDJ Herman, Giovanni
22:00-04:00Latin Night Son CubanosLommelSC
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 12 May 2018
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkSDJ Giovanni
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Cisko, Chuck Ng, Chami, On Fire, Salsamigo€ 7
21:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS€ 5
Sunday 13 May 2018
20:00-24:00Kizomba Fever WParaiso LatinoAntwerpenK€ 5
Monday 14 May 2018
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 15 May 2018
21:00-02:00Salsa Libre La CovachaGenkS
21:00-24:00Practica Gratuite Dance4youJupilleS
Wednesday 16 May 2018
22:00-01:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Friday 18 May 2018
21:00-03:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Fiesta Cubana Ritmo LatinoGenkSCDJ Herman, Giovanni
22:00-03:00Practica Gratuite Dance4youJupilleS
22:00-04:00Latin Night Son CubanosLommelSC
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 19 May 2018
21:00-02:00MamboRico Party Zaal CentrumEdegemSM€ 7
22:30-03:00Salsa Night AxxesAntwerpenS€ 5
Sunday 20 May 2018
20:00-23:00Tarde de Salsa Hof Ter DelftEkerenS
Monday 21 May 2018
22:00-01:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.