Pas op - Achtung

Nederlands:
De duitse regering wil tol heffen met een minimum tarief van € 2,50 per 10 dagen voor het gebruik van duitse snelwegen. Veel duitse salsa parties zijn alleen of het makkelijkst per snelweg bereikbaar. Indien de tolplannen doorgaan zullen er veel minder nederlandse en belgische salsa dansers naar duitse salsa parties gaan. Klaag tegen jouw burgemeester als je geen tol wilt.

Deutsch:
Die Bundesregierung will eine Maut mit einer Mindestgebühr von € 2,50 pro 10 Tage für den deutschen Autobahnen. Viele deutsche Salsa-Parties sind nur oder am einfachsten über die Autobahn zu bereichen. Wenn die tolplannen fortsetzen wird es weit weniger niederländischen und belgischen Salsa-Tänzer am deutschen Salsa-Parties geben. Beschweren gegen den Bürgermeister, wenn Sie keine Maut wollen.



SalsaGids NRW Agenda

Een agenda speciaal voor de duitse salsa feestjes, die vanuit Nederland binnen het uur te bereiken zijn. Dus ongeveer tot aan de lijn Dusseldorf-Köln. Niet genoeg keuze? Kies dan de blauwe "Alles" tab om ook Nederlandse en Belgische feesten te zien.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 21 January 2018
18:00-22:00Salsa Sunday
WZollhausWillichSBK€ 6
22:00-04:00Colour up your sunday Bachataparty
AlteburgKölnB€ 10
Tuesday 23 January 2018
21:30-01:30Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 5
Wednesday 24 January 2018
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 6
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 25 January 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 26 January 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:00-02:00Salsa party
ApostoAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego
WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 28 January 2018
19:00-24:00Mas Latino
WApolloAachenSBK€ 6
CancelledSunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorf
Tuesday 30 January 2018
20:30-01:30Mambo Madness XXL
TanzraumKölnSM€ 7
Wednesday 31 January 2018
20:00-24:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-05:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 1 February 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 2 February 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:00-02:00Pure Bachata
WTanzraumKölnBK€ 6
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
23:00-06:00Rumbateca
NoxAachenS€ 8
Saturday 3 February 2018
21:00-03:00Salsa party
WKastanienhofMönchengladbachS€ 5
Sunday 4 February 2018
20:00-23:59Sunday Sensual
WVeedel ClubKölnK€ 7
Tuesday 6 February 2018
21:30-01:30Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 7 February 2018
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 8 February 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 9 February 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
21:00-02:00Friday Kizz
TanzraumKölnK€ 6
22:00-02:00Salsa party
ApostoAachenSBK
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 11 February 2018
19:00-00:30Colour up your sunday
WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 13 February 2018
21:30-01:30Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 14 February 2018
20:00-24:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 15 February 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 16 February 2018
21:30-03:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.