SalsaGids NRW Agenda

Een agenda speciaal voor de duitse salsa feestjes, die vanuit Nederland binnen het uur te bereiken zijn. Dus ongeveer tot aan de lijn Dusseldorf-Köln. Niet genoeg keuze? Kies dan de blauwe "Alles" tab om ook Nederlandse en Belgische feesten te zien.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Alan
Friday 22 June 2018
18:00-22:00Salsa Open Air
OKö-bogenDüsseldorfS
21:30-03:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:00-02:00Salsa Party
ApostoAachenSBKDJ Alan
22:00-03:30Salsa Confuego
OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Saturday 23 June 2018
16:00-21:00Salsa Open Air Bilk
OWDüsseldorf ArcadenDüsseldorfSB
Sunday 24 June 2018
18:00-23:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
19:00-24:00Mas Latino
WApolloAachenSBKDJ Alan, Pablo€ 3
20:00-01:00Sunday Salsa Stage
Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 7
Tuesday 26 June 2018
20:00-00:30Grand Opening Mambo Madness
WTanzraumKölnSM
Wednesday 27 June 2018
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 28 June 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 29 June 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 1 July 2018
18:00-22:00Salsa Open-Air
OElisenbrunnenAachenS€ 1
18:00-23:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Tuesday 3 July 2018
21:30-01:30Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 4 July 2018
20:00-24:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 5 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 6 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:00-02:00Pure Bachata
WTanzraumKölnBK€ 6
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
23:00-06:00Rumbateca
NoxAachenS€ 8
Saturday 7 July 2018
16:00-21:00Salsa Open Air Bilk
OWDüsseldorf ArcadenDüsseldorfSB
21:00-03:00Salsa party
WKastanienhofMönchengladbachS€ 5
Sunday 8 July 2018
17:00-22:30SalBaKizParty
WPegelbarNeussS€ 7
18:00-23:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
19:00-00:30Colour up your sunday
WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 10 July 2018
21:30-01:30Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 5
Wednesday 11 July 2018
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 6
21:15-02:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 12 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 13 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:00-02:00Friday Kizz
WTanzraumKölnK€ 6
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 15 July 2018
18:00-22:00Salsa Open-Air
OElisenbrunnenAachenS€ 1
18:00-22:00Salsa Sunday im Zollhaus
WZollhausWillichSBK€ 6
18:00-23:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Tuesday 17 July 2018
20:30-01:30Mambo Madness XXL
TanzraumKölnSM€ 7
Wednesday 18 July 2018
20:00-24:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:00-01:00Ritmo Pa'Ti
WPetit PrinceKölnS
21:00-24:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-05:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Thursday 19 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
Friday 20 July 2018
21:00-01:00Salsa Party
Herbrand'sKölnS
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 22 July 2018
18:00-23:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
19:00-24:00Mas Latino
WApolloAachenSBKDJ Alan, Pablo€ 3
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.