SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Nokki
YA Salsa
Saturday 21 April 2018
22:00-03:00Tipica Kizomba Fest WSalsa TipicaNijmegenK€ 8
Monday 23 April 2018
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Tuesday 24 April 2018
20:00-22:00Weekly Social Dance Tuesday Salsa contigoArnhemS
Wednesday 25 April 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 26 April 2018
20:45-01:45Kizomba Koningsnacht YA SalsaArnhemK€ 6
21:45-00:30Kizomba Smash AmannéNijmegenK€ 5
22:00-02:00Amante Latino StoutArnhemS
Friday 27 April 2018
14:00-21:00Cafe Stout viert Koningsdag StoutArnhemS
22:00-01:00Let's Dance Salsa TipicaNijmegenS€ 3
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 7
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Sunday 29 April 2018
14:00-17:00Salsa Fever Sunday Matinee Versteegh Dance MastersArnhemS
15:00-19:00Jazzy Salsa Salon BreblNijmegenS
Monday 30 April 2018
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Tuesday 1 May 2018
20:00-22:00Weekly Social Dance Tuesday Salsa contigoArnhemS
Wednesday 2 May 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 3 May 2018
21:45-00:30Kizomba Smash AmannéNijmegenK€ 5
22:00-02:00Amante Latino StoutArnhemS
Friday 4 May 2018
22:00-02:00Ziko's Zouk party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Sunday 6 May 2018
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
Monday 7 May 2018
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegen
Tuesday 8 May 2018
20:00-22:00Weekly Social Dance Tuesday Salsa contigoArnhemS
Wednesday 9 May 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 10 May 2018
21:45-00:30Kizomba Smash AmannéNijmegenK€ 5
22:00-02:00Amante Latino StoutArnhemS
Friday 11 May 2018
21:00-02:00YAY it's friday - kizomba editie WYA SalsaArnhemSKDJ Dani Fernandes€ 6
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Sunday 13 May 2018
17:00-22:00Salsa & Bachata aan de Waal BreblNijmegenSB€ 5
Monday 14 May 2018
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Tuesday 15 May 2018
20:00-22:00Weekly Social Dance Tuesday Salsa contigoArnhemS
Wednesday 16 May 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 17 May 2018
20:30-23:00Salsabor in Brebl
Live: Salsabor
BreblNijmegenSM€ 8
21:45-00:30Kizomba Smash AmannéNijmegenK€ 5
22:00-02:00Amante Latino StoutArnhemS
Friday 18 May 2018
21:00-02:00YAY it's friday - salsa edition WYA SalsaArnhemSDJ Virgil€ 6
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
Monday 21 May 2018
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.