SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Salsabor
Sopamena Worldmusic
YA Salsa
Thursday 20 July 2017
21:00-00:30Vierdaagsefeesten met live band
Live: Angel Yos y La Mecanica Loca, Nueva Dimensión
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 21 July 2017
21:00-00:30Vierdaagsefeesten met live band
Live: Nueva Dimensión, Barbara y VaiVen Cubano
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
CancelledZiko's Zouk partyZikoArnhem
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
CancelledOnly DanceSalsa contigoArnhem
Monday 24 July 2017
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 26 July 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 27 July 2017
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 28 July 2017
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 6
22:00-02:00Social Dance Party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
CancelledOnly DanceSalsa contigoArnhem
Sunday 30 July 2017
15:00-20:00Latin Creek OWAan de BeekArnhemSBDJ Ellen, Latin Pro€ 12,50
Monday 31 July 2017
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 2 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 3 August 2017
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 4 August 2017
22:00-02:00Rose's Salsa Lounge Rose's LoungeArnhemS€ 6
22:00-02:00Ziko's Zouk party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
CancelledOnly DanceSalsa contigoArnhem
Monday 7 August 2017
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 9 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 10 August 2017
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 11 August 2017
22:00-02:00Social Dance Party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
CancelledOnly DanceSalsa contigoArnhem
Saturday 12 August 2017
21:30-03:00Viva Bachata WAmannéNijmegenB€ 8
Monday 14 August 2017
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 16 August 2017
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 17 August 2017
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-01:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS€ 5
Friday 18 August 2017
22:00-02:00Ziko's Zouk party WZikoArnhemZ
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Only Dance Salsa contigoArnhemS€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.