SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Nokki
YA Salsa
Monday 22 January 2018
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 24 January 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 25 January 2018
20:30-23:00Afro-Cuban All Stars
Live: Afro-Cuban All Stars
Luxor LiveArnhemSC€ 27,50
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 26 January 2018
21:00-02:00Cuban Dance Party WZikoArnhemSC€ 3
22:00-02:00Afro Latin Social Night Bonnie & ClydeArnhemK€ 6
22:00-02:00Social Dance Party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
CancelledOnly DanceSalsa contigoArnhem
Saturday 27 January 2018
22:00-03:00NK Salsa voorronde en Only Dance Salsa contigoArnhemS€ 5
Sunday 28 January 2018
15:00-19:00Jazzy Salsa Salon BreblNijmegenS
Monday 29 January 2018
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 31 January 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 1 February 2018
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-01:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS€ 5
Friday 2 February 2018
22:00-02:00Ziko's Zouk party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Only Dance Salsa contigoArnhemS€ 5
Sunday 4 February 2018
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
Monday 5 February 2018
22:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 7 February 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 8 February 2018
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-01:00Let's go salsa WSamasamaNijmegenS€ 5
Friday 9 February 2018
22:00-02:00Social Dance Party ZikoArnhemS
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Only Dance Salsa contigoArnhemS€ 5
Saturday 10 February 2018
21:30-03:00Viva Bachata WAmannéNijmegenB€ 8
Sunday 11 February 2018
18:00-24:00Salsa & Bachata aan de Waal BreblNijmegenSB€ 5
Monday 12 February 2018
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegen
Wednesday 14 February 2018
22:00-24:00Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 15 February 2018
21:00-24:00Latin Temple De CompagnieNijmegenS
22:00-02:00Let's go salsa SamasamaNijmegenS
Friday 16 February 2018
21:00-02:00Zoukfeest Versteegh Dance MastersArnhemZ€ 8
22:00-02:00Ziko's Zouk party WZikoArnhemZ
22:00-03:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5
22:00-03:00Only Dance Salsa contigoArnhemS€ 5
Monday 19 February 2018
21:00-24:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.