SalsaGids Bachata Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Thursday 4 June 2020
CancelledDutch Kizomba Festival meets BachataTraverseHelmond
Friday 5 June 2020
CancelledDutch Kizomba Festival meets BachataTraverseHelmond
Saturday 6 June 2020
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Latin Mania, Didier€ 10
CancelledDutch Kizomba Festival meets BachataTraverseHelmond
Sunday 7 June 2020
13:00-23:00Salsa in de haven OHavenBredaSBDJ Zoukdiva Diana, Rogier, Wen-D-Licious, Hubert, Jack, Gafas, Marian€ 12,50
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenSBKDJ Angelo Balantain, Inho, Kalypso€ 8,50
18:00-00:00Tropicalia OSunriseBestSBKM€ 15
CancelledDutch Kizomba Festival meets BachataTraverseHelmond
Saturday 13 June 2020
20:30-01:00La Pasion, vrijdansavond Wt KraaiennestBredaSBKDJ Eugene€ 5
Friday 19 June 2020
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Latin Mania, Didier, La Pantera€ 10
Saturday 20 June 2020
21:00-02:00SalSabados party Dance MastersOosterhout NBSBDJ Pedro Estrella€ 8
Sunday 21 June 2020
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenSBKDJ Maximelody, Angelo Balantain, Abdel Inho€ 8,50
19:00-23:00Sunday Social Night WEnlace Dance StudioSteinSBKDJ Duo Penotti€ 5
Friday 26 June 2020
CancelledMiddle Year Afrodances FestivalLa Mi LunaLiège
Saturday 27 June 2020
CancelledMiddle Year Afrodances FestivalLa Mi LunaLiège
Sunday 28 June 2020
CancelledMiddle Year Afrodances FestivalLa Mi LunaLiège
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.