SalsaGids Bachata Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Monday 18 February 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 20 February 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 21 February 2019
20:00-01:00Jueves Latino Cafe CubaAlphenSB
Friday 22 February 2019
19:00-00:00Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBKxx
20:30-02:00Social Party Dale TanVenloSB€ 7,50
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBK
22:00-02:00Baila Conmigo Zalencentrum KerensheideSteinSBKDJ Limbo Latino€ 4
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
22:30-00:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 23 February 2019
20:30-00:00Ziko's XXL Party WDe OgtentDuivenSBZDJ Yuchi, Servio, Tinta, Remon, Joost€ 12
21:00-03:00Dancing Against Cancer Ritmo LatinoGenkSB€ 10
22:00-04:00Bachata Underground Next level WNXT eventsGemertSBKDJ Latin Mania, Marlon, La Pantera, Limbo Latino, Rojo, Jo Marques, Lisa Rose€ 15
Sunday 24 February 2019
CancelledLazy Latin SundayDe PannehoefOosterhout NB
16:00-19:00Caribbean Carnaval Edition StayOkayMaastrichtSBKDJ 3s!xty
19:00-00:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 3
19:00-00:00Salsa-Bachata & Kizomba aan de Waal BreblNijmegenSBKDJ Jango€ 5
Monday 25 February 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 27 February 2019
21:00-00:30SociALL Dancing: Carnaval TortillasTilburgSB€ 5
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
22:00-03:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 28 February 2019
20:00-01:00Jueves Latino Cafe CubaAlphenSB
Friday 1 March 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
20:00-01:00Friday Specials WDe GrottBredaBKDJ Hubert, Vincent
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 2 March 2019
CancelledBachata Nada MasSound DogBreda
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK€ 5
20:30-02:30Latin Carnaval Party WSwing InnHeerlenSB€ 7
21:00-02:00Caribbean Carnaval Salsa Bachata Kizomba WRottier Dancemasters RoosendaalSBKDJ Pedro, Bryan€ 7
22:00-03:00Salsa Bachata Kizomba La CovachaGenkSBK
22:00-03:00Salsa Bachata Kizomba WVENDüsseldorfSBK€ 7
Sunday 3 March 2019
16:00-21:00Salsa Bottendaal ThiemeloodsNijmegenSBDJ Sopamena, Lee
Monday 4 March 2019
21:00-02:00Salsa party FranzAachenSBM€ 4
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 6 March 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 7 March 2019
20:00-01:00Jueves Latino Cafe CubaAlphenSB
Friday 8 March 2019
21:00-01:00Da Riche SaBaKiz Party DansrijckNederweertSBKDJ Marvick€ 5
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBK
22:00-03:00Exclusive Bachata Night Ome NeeffGoirleBDJ Marlon, Didier€ 10
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 9 March 2019
21:00-01:30Salsa, Bachata & Kizomba Party WDanscentrum RosmalenRosmalenSBDJ Guillermo€ 8
21:00-02:00Latin Dushi Club SenzGorinchemSB€ 7,50
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Papi Ndiaye, Sebastiano, Andy Thompson, Limbo Latino€ 7
Sunday 10 March 2019
19:00-00:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
19:00-00:00Salsa-Bachata & Kizomba aan de Waal WBreblNijmegenSBKDJ Lisa Salsa, Betho, Jango, Curtley€ 10
Monday 11 March 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 12 March 2019
18:30-00:00Sensual Tuesday WApolloAachenBK€ 5
Wednesday 13 March 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 14 March 2019
20:00-01:00Jueves Latino Cafe CubaAlphenSB
Friday 15 March 2019
21:00-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSBDJ Marian, Sjack
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:30-00:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 16 March 2019
15:00-20:00Bachata Caliente Cafe-024NijmegenSBKDJ Sopamena, Lee€ 5
Sunday 17 March 2019
18:00-00:00Salsa Sunday im Zollhaus WZollhausWillichSBK€ 6
18:00-23:00More Than Bachakiz WOn The OneEindhovenBK€ 3
Monday 18 March 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Wednesday 20 March 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.