SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Thursday 21 February 2019
CancelledRueda de CasinoDorpshuis AchtEindhoven
Friday 22 February 2019
22:00-00:00Salsa Dansavond Chéz L'AmistadKontichSC
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Sunday 24 February 2019
16:40-22:00Cubania Matinee WKoudijs KaféDen BoschSC€ 10
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 28 February 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
21:30-01:00Latin Social Dance Night Libre DanceBredaSC
Friday 1 March 2019
21:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Sunday 3 March 2019
CancelledSalsa Cubana in BredaTexashoeveBreda
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 7 March 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
Friday 8 March 2019
17:30-00:00Viva Cuba WBeukenhofBiezenmortelSC€ 175
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 9 March 2019
09:00-00:00Viva Cuba WBeukenhofBiezenmortelSC€ 175
Sunday 10 March 2019
09:00-00:00Viva Cuba WBeukenhofBiezenmortelSC€ 175
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 14 March 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSCDJ Pascal€ 5
Friday 15 March 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 16 March 2019
21:00-02:00La guarachera de Cuba Het SpoorDen BoschSC€ 2
Sunday 17 March 2019
17:30-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSCDJ Wilbert€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.