SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 21 April 2019
16:00-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 25 April 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSC€ 5
Friday 26 April 2019
22:00-00:00Salsa Dansavond
Live: D'Love
Chéz L'AmistadKontichSC
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 27 April 2019
20:00-04:00Salsa Fiesta presents Tierra Kaliente WRitmo StudiosHasseltSCDJ Felito€ 10
Sunday 28 April 2019
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Tuesday 30 April 2019
22:15-03:00Salsa Glamour In The Sky
Live: Cesar 'Chino' Perez
WInside HotelDüsseldorfSC€ 5
Wednesday 1 May 2019
19:30-22:30Salsa im Park OParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Thursday 2 May 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSC€ 5
Friday 3 May 2019
21:30-01:00Friday Specials De GrottBredaSCDJ Vincent, Wen-D-Licious
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Sunday 5 May 2019
16:00-20:00Salsa Cubana in Breda TexashoeveBredaSCDJ Latino Caribe€ 8,50
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
17:00-21:00Salsa Open Air Köln OSchokoladenmuseumKölnSC€ 1
CancelledDomingo CubanoGeniet in het BruishuisArnhem
18:00-00:00Latin Night
Live: D'Love
Son CubanosLommelSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 9 May 2019
20:00-00:00Rueda de Casino De MortelEindhovenSC€ 5
Friday 10 May 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 11 May 2019
21:00-01:30Salsa & Bachata Party WDen DurpsherdBerlicumSBCDJ Ariel€ 8
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 12 May 2019
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 16 May 2019
20:00-00:00Rueda de Casino Dorpshuis AchtEindhovenSC€ 5
Friday 17 May 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 18 May 2019
21:00-02:00La guarachera de Cuba Het SpoorDen BoschSC€ 2
Sunday 19 May 2019
17:30-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.