SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 19 June 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Thursday 20 June 2019
17:00-22:00Salsa Open Air Köln OSchokoladenmuseumKölnSC€ 1
Friday 21 June 2019
21:30-01:00Friday Specials De GrottBredaSCDJ Marian, Vincent
22:00-00:00Salsa Dansavond
Live: D'Love
Chéz L'AmistadKontichSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 22 June 2019
15:00-02:00Salsa Fiesta Beach OWDe PlasHouthalen-HelchterenSBKCDJ Charanga, Rafi, Joel, Limbo Latino, Nima, Manuel€ 10
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 23 June 2019
14:00-23:00Salsa Fiesta Beach OWDe PlasHouthalen-HelchterenSBKCDJ Juanito, Nima, Thylo, Pauprince, Freq, Nuroy€ 10
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 26 June 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Friday 28 June 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 29 June 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Sunday 30 June 2019
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 3 July 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Thursday 4 July 2019
21:30-01:00Latin Social Dance Night Libre DanceBredaSC
Friday 5 July 2019
19:30-00:00Dias Latinos
Live: Gerardo Rosales Sextet
OBinnenstadAmersfoortSC
21:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 6 July 2019
14:00-00:00Dias Latinos
Live: Rolf Sanchez, Abanicos, Pimiento
OBinnenstadAmersfoortSC
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Sunday 7 July 2019
14:00-00:00Dias Latinos OBinnenstadAmersfoortSC
16:00-20:00Salsa Cubana in Breda De FazanterieBreda - UlvenhoutSCDJ Latino Caribe€ 8,50
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 10 July 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Friday 12 July 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 13 July 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band
Live: Salsabor, Jimmy Bosch
OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Sunday 14 July 2019
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Tuesday 16 July 2019
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Wednesday 17 July 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Thursday 18 July 2019
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
Friday 19 July 2019
21:00-00:00Vierdaagsefeesten met live band OValkhofpark, bij het bloemwapenNijmegenSC
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.