SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Saturday 7 December 2019
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 8 December 2019
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Friday 13 December 2019
21:30-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSCDJ Wen-D-Licious, Vincent
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 14 December 2019
21:00-01:30Salsa, Bachata & Kizomba Party WDen DurpsherdBerlicumSBCDJ Aché€ 8
Sunday 15 December 2019
16:00-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 19 December 2019
21:30-01:00Latin Social Dance Night Libre DanceBredaSC
Friday 20 December 2019
21:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 21 December 2019
19:30-03:00Pre-xmas-salsa party Wde AdmiraalHeerlenSCDJ Robin, Oggun€ 7,50
21:00-02:00Salsa de la Rosa Het SpoorDen BoschSCDJ Romeo€ 3
Sunday 22 December 2019
17:00-22:00Cubania Matinee WBabelDen BoschSC€ 10
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Friday 27 December 2019
21:30-03:00L'Amistad Re-opening Chéz L'AmistadKontichSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Sunday 29 December 2019
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 1 January 2020
17:00-00:00Salsa Fiesta Nieuwjaar 2020 TentHasseltSCDJ Joel
Friday 3 January 2020
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Sunday 5 January 2020
16:00-20:00Salsa Cubana in Breda Mastbosch HotelBredaSCDJ Latino Caribe€ 8
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.