SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 23 August 2019
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 24 August 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Sunday 25 August 2019
15:00-22:00Azuca Cuban Salsa & Timba Party OWPoller StrandbarKölnSC€ 12
17:00-22:00Salsa Open Air Köln OSchokoladenmuseumKölnSC€ 1
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Tuesday 27 August 2019
21:30-02:00Dinsdag Latin Night WLibre DanceBredaSC
Wednesday 28 August 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Friday 30 August 2019
22:00-00:00Salsa Dansavond Chéz L'AmistadKontichSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 31 August 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Sunday 1 September 2019
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 4 September 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Friday 6 September 2019
21:30-01:00Broekie Salsa Party WDe GrottBredaSCDJ Sjack, Hubert
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 7 September 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
21:00-01:30Salsa, Bachata & Kizomba Party WDen DurpsherdBerlicumSBCDJ Aché€ 8
Sunday 8 September 2019
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Wednesday 11 September 2019
20:00-22:00Salsa im Park - Mitwoch OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
Friday 13 September 2019
21:30-01:00Friday Specials De GrottBredaSCDJ Marian, Vincent
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
Saturday 14 September 2019
19:30-22:00Salsa im Park - Samstag OWParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 15 September 2019
17:30-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Saturday 21 September 2019
21:00-02:00La guarachera de Cuba Het SpoorDen BoschSCDJ Salsero, Romeo€ 2
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.