SalsaGids Cuban Agenda

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 29 March 2020
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Friday 3 April 2020
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 4 April 2020
20:00-04:00Hot Havana Rueda Festival WRitmo StudiosHasseltSCDJ Rafi, Thomas Rueda€ 15
Sunday 5 April 2020
16:00-20:00Salsa Cubana in Breda Mastbosch HotelBredaSCDJ Latino Caribe€ 8
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WZaal CentrumEdegemSKC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
18:00-22:30Salsa Domingo Cubana Café WaalzichtLentSC€ 8
Friday 10 April 2020
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 11 April 2020
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 12 April 2020
16:00-20:00Sensacion Cubana WLibre DanceBredaSC€ 8
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Friday 17 April 2020
21:30-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSCDJ Rogier, Wen-D-Licious
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 18 April 2020
20:00-00:00Sabado Latino Café WaalzichtLentSC€ 8
21:00-02:00Salsa dansen bij het spoor Het SpoorDen BoschSCDJ Romeo€ 3
Sunday 19 April 2020
16:00-21:00SalsaFit Cuban Party WSkifitEindhovenSC€ 6
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Thursday 23 April 2020
21:30-01:00Latin Social Dance Night Libre DanceBredaSC
Friday 24 April 2020
21:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Sunday 26 April 2020
18:00-00:00Salsa Matinee Pedro's Cuba LoungeEssenSC
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.