SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 25 May 2022
21:00-04:00United 4 dance WStudio 76Etten-LeurK€ 25
21:30-00:00Kizz me more La MulataMaastrichtBKDJ Black Survival
21:30-04:00Bachata Mania WTime OutGemertSBKM€ 20
Thursday 26 May 2022
16:30-22:00Summer Kizz Open Air OLa DanzaKölnK
Friday 27 May 2022
21:45-02:00Friday practice night Crea DanceSteinSBKDJ SalsaPleasure, Juanito€ 5
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 12
Saturday 28 May 2022
19:00-01:00Ziko's Big Party WDe OgtentDuivenSBKZ€ 15
20:00-01:00Latin loco WApolloVenlo - BlerickSBKvvk
20:00-01:30Tropicana WDe HanenhofGeleenSBKDJ Limbo Latino, Jack€ 12,50
20:00-03:00Bachata Arena WDe SterNieuwkuijkSBKMDJ Nokki, Tinta, Volcan, Hubert€ 20
20:30-01:00Blue Jeans Party WDance4youLiègeSBK€ 10
21:00-01:00Practice Dance Night VerspaandonkEindhovenSBKDJ Mo, Cupertino€ 10
22:00-04:00KizMe Düsseldorf meets PureKizzz WWeltkunstzimmerDüsseldorfK€ 15
Monday 30 May 2022
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Wednesday 1 June 2022
20:30-23:30Kizombrella Practice Evening WArtamuseBeekK€ 5
Friday 3 June 2022
CancelledBachata LocoTanzschule SchröderAachen
21:45-02:00Friday practice night Crea DanceSteinSBKDJ SalsaPleasure, Juanito€ 5
Sunday 5 June 2022
18:00-00:00Tropicalia SunriseBestSBKM€ 17,50
19:00-03:00White Sensual Sunday La Mi LuneLiègeSBK
21:30-04:00Bachata Mania XL
Live: Cache Royale
WTime OutGemertSBKM€ 20
Monday 6 June 2022
14:00-18:00Salsa Open Air OWRheinpromenadeDüsseldorfSK€ 1
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Thursday 9 June 2022
21:00-01:30Libre Latin Night Libre DanceBredaSBKZ€ 10
Friday 10 June 2022
19:30-02:00Hode Latin Party WVerploegenWijchenSBK€ 25
20:00-00:00Friday Social Dance The Latin Dance StudioEindhovenSBKDJ Latin Sense, Playlist€ 10
21:30-01:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 15
21:45-02:00Friday practice night Crea DanceSteinSBKDJ SalsaPleasure, Juanito€ 5
Saturday 11 June 2022
21:00-02:00Dance The Night Away Club SenzGorinchemSBKDJ Donny Wever€ 10
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKM€ 10
22:00-03:00Kizomba & Urbankiz Practica WCasa 32AntwerpenK€ 10
Sunday 12 June 2022
13:00-23:00Breeze Latin Fest OWKarpendonkse PlasEindhovenSBKM€ 35
15:00-23:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenSBKDJ Angelo Balantain, Inho, Kalypso€ 10
20:00-00:30Tarde de Salsa WZaal BarazzaAntwerpenSBKDJ Paco€ 6
Monday 13 June 2022
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Tuesday 14 June 2022
19:00-00:00Sensual Tuesday WApolloAachenBK€ 15
Thursday 16 June 2022
22:00-04:00Dutch Kizomba Festival meets Bachata TraverseHelmondBK€ 10
Friday 17 June 2022
22:00-02:00Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-04:00Dutch Kizomba Festival meets Bachata TraverseHelmondSBK€ 20
Saturday 18 June 2022
20:00-04:00Maastricht Salsa Gala WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBKDJ Kalypso, Fer€ 7
22:00-04:00Dutch Kizomba Festival meets Bachata TraverseHelmondSBK€ 25
Sunday 19 June 2022
22:00-04:00Dutch Kizomba Festival meets Bachata TraverseHelmondSBK€ 10
Friday 24 June 2022
21:00-02:00Parranda Perfecta WOnder de TorenElstSBK€ 15
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.