SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Wednesday 12 December 2018
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 14 December 2018
20:45-00:45Latin Soleil KinepolisLiègeSBK
21:00-00:00Friday Kizz TanzraumKölnK€ 6
21:00-02:00Da Riche SaBaKiz Christmas Party WDansrijckNederweertSBKDJ Marvick, Limbo Latino€ 12,50
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBKDJ Alan
22:00-02:00Friday Social Dance The Latin Dance StudioEindhovenSKDJ Louis, Marieke€ 5
22:00-04:00Kizomba Sensual Christmas Edition WSkifitEindhovenK€ 15
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenSKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 15 December 2018
20:30-02:00La Pasion X-mas Edition W‘t KraaiennestBredaSBKDJ Eugene€ 8
21:00-00:00Pura Morena WNoorderlichtSchaijkBKDJ Latin Mania, Marlon, Geraldo, Walter Correia, Black Genuino€ 10
Sunday 16 December 2018
18:00-00:00Salsa Sunday im Zollhaus WZollhausWillichSBK€ 6
Monday 17 December 2018
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Tuesday 18 December 2018
18:00-00:00Tuesday Sensual SencillitoAachenBK€ 3
Wednesday 19 December 2018
21:00-00:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Thursday 20 December 2018
21:00-00:00Latin Social Night Nicky's Dance StudioRoermondK€ 5
Friday 21 December 2018
21:00-00:00Kizomba Eskapade 1 year WEskapadeAntwerpenK€ 10
21:00-01:00Friday Specials De GrottBredaBKDJ Didier
21:30-00:00Kizomba Express De CluyseHemiksemK
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-03:30Düsseldorf X-Mas Gala WGleiswerkDüsseldorfBK€ 9
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 22 December 2018
20:30-00:00Ziko's XXL Party WDe OgtentDuivenSBKZDJ Betho, Lisa Salsa, Ellen, Jango, Fred, Joost€ 12
21:30-03:00Tropicalia WFort St GertrudisGeertruidenbergSBKDJ Nokki, Bripa, Herb, Volkan Karaman, Rojo, Walter Correia, Traybeatz, Jay Lima, Jack€ 15
22:00-03:30Düsseldorf X-Mas Gala WGleiswerkDüsseldorfBK€ 9
Sunday 23 December 2018
19:00-00:00Mas Latino WApolloAachenSBKDJ Alan, Pablo€ 3
Monday 24 December 2018
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Wednesday 26 December 2018
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
22:00-03:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
22:00-04:00XXL X-Mass Party The Latin Dance StudioEindhovenSBKMDJ Duo Penotti€ 10
Thursday 27 December 2018
20:30-00:30Live Salsa
Live: Edsel Juliet y La Banda Loca
AmannéNijmegenK€ 10
Friday 28 December 2018
19:00-00:00Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBKxx
21:00-00:30Kizombada 013 Reünie edition T-KwadraatTilburgK€ 10
21:30-01:30Kerstfeest StayOkayMaastrichtSBKDJ Limbo Latino, SalsaPleasure, Ronny, Mauro
21:30-02:00Friday Motions MarktzichtBreda - PrinsenbeekSBK€ 8
22:00-00:00Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBKDJ Alan
Saturday 29 December 2018
21:00-03:00Bachata Mania B-DAY Bash WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Geraldo, Jo Marques€ 15
Monday 31 December 2018
18:30-00:00New Year's Eve Dance4You School Dance4youLiègeSBK€ 55
19:30-05:00Silvester Salsa & Sensual WTanzraumKölnSBK€ 25
21:00-03:00Kizomba Sensual New Year's Eve All White SkifitEindhovenK€ 30
21:00-05:00Salsa NYE Gold Edition WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Juanito, Montana, Lindt, Donato Caliente€ 15
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-05:00Silvester Gala 3 areas Goldener RingDüsseldorfSBK€ 25
23:59-05:00Super Bright New Year Party KolpinghuisNijmegenSBKZDJ Lee, Power G, Zoukerro€ 25
Tuesday 1 January 2019
21:00-00:00Tuesday Sensual SencillitoAachenBK€ 3
21:00-03:00Kizomba Sensual New Year's Eve All White SkifitEindhovenK€ 30
Wednesday 2 January 2019
21:00-00:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Thursday 3 January 2019
20:00-04:00Salsa y Mojito Night Santiago de CubaEindhovenSKDJ Jack, Guillermo
Friday 4 January 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
23:00-03:00Kizomba Sensual Party SkifitEindhovenK0/15
Saturday 5 January 2019
21:00-03:00Tropicana, the New-Years Edition WASTA TheaterBeekSBKDJ Duke Mambo, Limbo Latino€ 10
22:00-03:00Salsa Bachata Kizomba La CovachaGenkSBK
Sunday 6 January 2019
22:00-04:00Sunday Sensual on Friday WVeedel ClubKölnK€ 7
Monday 7 January 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Wednesday 9 January 2019
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.