SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 21 September 2018
21:00-03:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
Saturday 22 September 2018
19:30-02:30Salsa Glow Party WCrea DanceSteinSBK€ 5
21:00-02:00Salsa Kizomba Party Edegem Zaal CentrumEdegemSBK€ 5
21:00-03:00Bachata Mania Sweet edition WDe PandoerAsten-HeusdenSBKM€ 15
Sunday 23 September 2018
16:00-24:00Kizomba Kizz 4 year anniversary WDe HarmonieEindhovenSBK€ 10
19:00-24:00Mas Latino WApolloAachenSBKDJ Alan, Pablo€ 3
Monday 24 September 2018
21:40-24:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Wednesday 26 September 2018
18:30-00:00Kizomba Special WApolloAachenK
22:00-01:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
Thursday 27 September 2018
18:30-01:00Live Salsa
Live: Edsel Juliet y La Banda Loca
AmannéNijmegenK€ 10
Friday 28 September 2018
19:00-03:30Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBKxx
20:30-02:00Friday Motions WMarktzichtBreda - PrinsenbeekSBKDJ El Rakim€ 8
22:00-02:00Salsa Party ApostoAachenSBKDJ Alan
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 29 September 2018
18:00-01:00El Corazón Ardiente Philips StadionEindhovenSBK€ 15
21:00-02:30Tropicana the Ibiza edition WASTA TheaterBeekSKDJ Limbo Latino, Juanito, Rene Amplo€ 10
22:00-03:00Latin Vibes WKolpinghuisNijmegenSBKZ€ 8
Monday 1 October 2018
21:40-24:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Tuesday 2 October 2018
18:00-23:45Tuesday Sensual SencillitoAachenBK€ 3
Wednesday 3 October 2018
CancelledSensual WednesdayTanzraumKöln
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 5 October 2018
21:00-02:00Latin Pro’s Birthday Bash WLebretOosterbeekSBK€ 10
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 6 October 2018
21:00-02:00The Passion Factory WASTA TheaterBeekBKDJ No Limits, Limbo Latino€ 10
22:00-03:00Latin Beats Party La CovachaGenkSBK
Sunday 7 October 2018
16:00-24:00Salsa Domingo
Live: Action con Clave
WCafé LocalAntwerpenSKC€ 10
20:00-23:59Sunday Sensual WVeedel ClubKölnK€ 7
Monday 8 October 2018
21:40-24:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Thursday 11 October 2018
20:00-02:00Salsa y Mojito Night Santiago de CubaEindhovenSKDJ Jack, Guillermo
21:30-00:30Latin Social Night WNicky's Dance StudioRoermondK€ 5
Friday 12 October 2018
CancelledFriday KizzTanzraumKöln
21:00-02:00YAY it's friday - kizomba editie WYasalsaArnhemSKDJ Limbo Latino, Don Juan€ 6
21:00-03:00Exuberante Sensual PC LarumGeelBK€ 7
22:00-02:00Friday Social Dance The Latin Dance StudioEindhovenSK€ 5
CancelledSalsa PartyApostoAachen
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenSKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
23:00-04:00Kizomba Sensual 6 Years Anniversary SkifitEindhovenK€ 15
Saturday 13 October 2018
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ DeeJhonson, Sebastiano, Guillermo, Julius, Juanito€ 7
22:00-02:00Latin Senz Party WClub SenzGorinchemBK€ 7,50
Sunday 14 October 2018
18:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
18:00-24:00Salsa Breeze is Back OFort St GertrudisGeertruidenbergSBKM€ 15
19:00-00:00Salsa & Bachata aan de Waal BreblNijmegenSBKDJ Jango, Lisa Salsa€ 5
20:00-24:00Kizomba Fever WParaiso LatinoAntwerpenK€ 5
Monday 15 October 2018
21:40-24:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Tuesday 16 October 2018
18:00-23:45Tuesday Sensual SencillitoAachenBK€ 3
Wednesday 17 October 2018
21:00-24:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
Friday 19 October 2018
21:00-03:00Kizomba Eskapade 1 year WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Sunday 21 October 2018
18:00-22:00Salsa Sunday im Zollhaus WZollhausWillichSBK€ 6
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.