SalsaGids Agenda - Kizomba & Semba

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Thursday 17 October 2019
20:00-00:30Latin Social Night WNicky's Dance StudioRoermondKDJ Son€ 5
Friday 18 October 2019
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Sunday 20 October 2019
18:00-23:00More Than Bachakiz WOn The OneEindhovenBK€ 4
18:00-23:30Salsa Sunday im Zollhaus OWZollhausWillichSBK€ 6
Monday 21 October 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Thursday 24 October 2019
20:00-04:00Salsa y Mojito Night Santiago de CubaEindhovenSKDJ Jack, Guillermo
Friday 25 October 2019
21:00-03:00Bachata Arena WDe SterNieuwkuijkSBKM€ 17,50
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 10
22:30-02:30Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBK€ 5
Saturday 26 October 2019
20:30-01:00La Pasion, vrijdansavond W‘t KraaiennestBredaSBKDJ Eugene€ 5
21:00-02:00Halloween Salsa Bachata Kizomba WRottier Dancemasters RoosendaalSBKDJ Pedro, Bryan€ 7
22:00-02:00Just Jason Saturday Social BernaardsMaastrichtSBK€ 5
22:00-04:00Bachata Underground WTime OutGemertSBKMDJ Latin Mania, Marlon, Geraldo, Latin Sense, Jo Marques, Dameri€ 17,50
Sunday 27 October 2019
19:00-00:00Mas Latino WApolloAachenSBK€ 3
Monday 28 October 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Wednesday 30 October 2019
21:30-01:00Noite de Kizomba SkifitEindhovenK€ 5
22:00-03:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBKDJ TonTon Carazon
Friday 1 November 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
22:00-02:00Pure Bachata WTanzraumKölnBK€ 6
22:00-04:00Latinando Santiago de CubaEindhovenBKDJ Reagan, Meg-D, Guillermo, Jack
Saturday 2 November 2019
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK€ 5
22:00-03:00Be Social Gala WVENDüsseldorfSBK€ 7
Sunday 3 November 2019
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
19:30-23:00Kizomba Sunday ZollhausWillichK€ 5
20:00-00:00Sunday Sensual WVeedel ClubKölnK€ 7
Monday 4 November 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Tuesday 5 November 2019
19:00-00:00Tuesday Sensual WSencillitoAachenBK€ 7
Wednesday 6 November 2019
21:00-00:00Sensual Wednesday TanzraumKölnK€ 2,50
Friday 8 November 2019
21:00-01:00Da Riche SaBaKiz Party WDansrijckNederweertSBKDJ Duke Mambo€ 5
22:00-00:00Friday Kizz WTanzraumKölnK€ 6
22:00-00:00Salsa Party ApostoAachenSBK
22:00-02:00Friday Social Dance The Latin Dance StudioEindhovenSK€ 5
Saturday 9 November 2019
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Papi Ndiaye, Sambroso, Brian, Maximelody, Angelo Balantain€ 8
Sunday 10 November 2019
16:00-00:00Kizomba Temptation WDe KeverbergKesselSBK€ 15
19:00-00:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 12 November 2019
18:30-00:00Sensual Tuesday WApolloAachenBK€ 5
Friday 15 November 2019
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
Saturday 16 November 2019
20:30-01:00La Pasion, vrijdansavond W‘t KraaiennestBredaSBKDJ Eugene€ 5
21:00-02:30Bachata at the Circus WDe HanenhofGeleenSBKDJ Nokki, Limbo Latino€ 10
21:00-03:00Holy Salsa Meeting WLa MulataMaastrichtSBKDJ Abdel Inho, Angelo Balantain, Kalypso€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.