SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Bantopa Party
Crea Dance
Dansrijck
Enlace Dance Studio
I'm your kizomba teacher
KizzLab
Latin Underground
Rob van Kan
Ruby Pure Latin Entertainment
Salsa Brisa
Salsa Cada Dia
Salsa Club Weert
Salsa para Amigos
Salsa Romantica
Salsaclub El Paco
Swing Inn
Thursday 17 October 2019
20:00-00:30Latin Social Night WNicky's Dance StudioRoermondKDJ Son€ 5
Friday 18 October 2019
20:30-22:30Theaterconcert
Live: Afro-Cuban All Stars
Parkstad TheaterHeerlenSC€ 27,50
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
Sunday 20 October 2019
19:00-23:00Domingo Sublime Latin WVolkshoesGeleenS€ 5
Monday 21 October 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 22 October 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 23 October 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtS
Friday 25 October 2019
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
Saturday 26 October 2019
22:00-02:00Just Jason Saturday Social BernaardsMaastrichtSBK€ 5
Sunday 27 October 2019
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Kalypso
Monday 28 October 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 29 October 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 30 October 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtS
22:00-03:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBKDJ TonTon Carazon
Friday 1 November 2019
21:30-01:30Salsa Social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
Saturday 2 November 2019
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK€ 5
20:30-01:30Salsa Party met live muziek
Live: Nueva Dimensión
Swing InnHeerlenSC€ 12
22:00-00:00Saturday Night Salsa Social Dansschool Clara LamarSittardS
Sunday 3 November 2019
17:00-22:00Lakeview - starlight dancing Beaver Creek Wake ParkRoermondS€ 10
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Mauro, Kalypso
Monday 4 November 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 5 November 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 6 November 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtS
Friday 8 November 2019
21:00-01:00Da Riche SaBaKiz Party WDansrijckNederweertSBKDJ Duke Mambo€ 5
Sunday 10 November 2019
16:00-00:00Kizomba Temptation WDe KeverbergKesselSBK€ 15
Friday 15 November 2019
22:00-01:00Oh, oh the big SIXTY De SterRoermondSB
Saturday 16 November 2019
20:30-01:30Salsa Latin Dance Evening De WingerdSevenumS€ 5
21:00-02:30Bachata at the Circus WDe HanenhofGeleenSBKDJ Nokki, Limbo Latino€ 10
21:00-03:00Holy Salsa Meeting WLa MulataMaastrichtSBKDJ Abdel Inho, Angelo Balantain, Kalypso€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.