SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

2 in Black
Bantopa Party
Crea Dance
Dansrijck
DJ Juan
Enlace Dance Studio
Just Jason
Ricardo Benavides
Rob van Kan
Ruby Pure Latin
Salsa Club Weert
Salsa Romantica
Monday 18 February 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 19 February 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 20 February 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 22 February 2019
20:30-02:00Social Party Dale TanVenloSB€ 7,50
CancelledSalsa SocialStayOkayMaastricht
22:00-02:00Baila Conmigo Zalencentrum KerensheideSteinSBKDJ Limbo Latino€ 4
Sunday 24 February 2019
16:00-19:00Caribbean Carnaval Edition StayOkayMaastrichtSBKDJ 3s!xty
20:30-00:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Monday 25 February 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 26 February 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 27 February 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
22:00-03:00Kizz me more - Kizomba Night La MulataMaastrichtBK
Friday 1 March 2019
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ SalsaPleasure
Saturday 2 March 2019
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK€ 5
20:30-02:30Latin Carnaval Party WSwing InnHeerlenSB€ 7
22:00-00:00Saturday Night Salsa Social Dansschool Clara LamarSittardS
Sunday 3 March 2019
20:30-00:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Monday 4 March 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 5 March 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 6 March 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 8 March 2019
21:00-01:00Da Riche SaBaKiz Party DansrijckNederweertSBKDJ Marvick€ 5
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Ronny
Sunday 10 March 2019
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Monday 11 March 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 12 March 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 13 March 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 15 March 2019
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
Saturday 16 March 2019
20:30-00:00Salsa Latin Dance Evening De WingerdSevenumSDJ Carlo€ 5
21:00-03:00Maastricht Salsa Gala WDe Auw KerkBundeS€ 8
Sunday 17 March 2019
19:00-23:00DomingoSublime Social VolkshoesGeleenSDJ Don Juan€ 5
20:30-00:00Latin Connection La MulataMaastrichtS
Monday 18 March 2019
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 19 March 2019
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtS
Wednesday 20 March 2019
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.