SalsaGids Limburg Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Geen probleem, hier is hij! SalsaGids is immers ooit begonnen als de Limburg Salsa Agenda. Wil je ook zien welke feestjes er buiten Limburg op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

2 in Black
Dansrijck
Enlace Dance Studio
I'm your kizomba teacher
Just Jason
KizzLab
Latin Underground
Rob van Kan
Ruby Pure Latin Entertainment
Salsa Brisa
Salsa Cada Dia
Salsa Club Weert
Salsa Romantica Dance Company
Salsaclub El Paco
Swing Inn
Sunday 29 March 2020
CancelledLatin ConnectionLa MulataMaastricht
Monday 30 March 2020
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 31 March 2020
CancelledSalsa in the CityD'n HiemelMaastricht
Wednesday 1 April 2020
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 3 April 2020
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Kima
Saturday 4 April 2020
20:00-03:00La Rosa Negra WNuie Geusselt ZaolMaastrichtSBK€ 5
21:00-02:30Tropicana WDe HanenhofGeleenSBKDJ Jack, Limbo Latino€ 10
22:00-00:00Saturday Night Salsa Social Dansschool Clara LamarSittardS
Sunday 5 April 2020
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Kalypso
Monday 6 April 2020
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 7 April 2020
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 8 April 2020
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 10 April 2020
21:00-01:00Da Riche SaBaKiz Party WDansrijckNederweertSBKDJ Chami€ 5
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Limbo Latino
Saturday 11 April 2020
20:30-01:30Salsa Latin Dance Evening De WingerdSevenumSDJ Carlo€ 5
Sunday 12 April 2020
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Kalypso
Monday 13 April 2020
19:00-23:00Domingo Sublime Latin VolkshoesGeleenS€ 5
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 14 April 2020
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 15 April 2020
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 17 April 2020
21:30-01:30Salsa Social StayOkayMaastrichtSDJ Mauro
Sunday 19 April 2020
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Kalypso
Monday 20 April 2020
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 21 April 2020
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Wednesday 22 April 2020
22:00-02:00Wednesday Salsa Night BernaardsMaastrichtSDJ Jason
Friday 24 April 2020
21:30-01:30Salsa social StayOkayMaastrichtSDJ Ronny
Saturday 25 April 2020
20:30-02:00Hot Spring Salsa Party RonckensteinReuverSDJ Rosa Blanca, Pachico€ 5
21:00-02:00Latinlicious Charity Event WCultureel TrefcentrumNuthSDJ Limbo Latino, Duke Mambo€ 8
22:00-02:00Just Jason Saturday Social BernaardsMaastrichtSBKDJ Jason, Angelo Balantain€ 5
22:00-04:00Inolvidable WMondialBeekSBK€ 15
Sunday 26 April 2020
19:00-23:00Sunday Social Night WEnlace Dance StudioSteinSBKDJ Limbo Latino€ 5
20:30-02:00Latin Connection La MulataMaastrichtSDJ Kalypso
Monday 27 April 2020
22:00-00:00After Class Party Dale TanVenloS
Tuesday 28 April 2020
22:00-00:00Salsa in the City D'n HiemelMaastrichtSDJ Kalypso
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.