SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Tuesday 28 January 2020
21:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Thursday 30 January 2020
20:30-00:00Salsabor in Brebl
Live: Salsabor
BreblNijmegenSMDJ Jango€ 5
Friday 31 January 2020
22:00-02:00Friday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Juanito€ 5
Saturday 1 February 2020
20:00-02:00Salsaholics 2.1 Het TurfschipEtten-LeurSM€ 15
Tuesday 4 February 2020
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Friday 7 February 2020
21:30-01:00Friday Special WDe GrottBredaSMDJ Sjack, Marian
Saturday 8 February 2020
20:30-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKM€ 8
Sunday 9 February 2020
18:00-00:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 14
Tuesday 11 February 2020
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSBM€ 5
Friday 14 February 2020
21:00-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSBMDJ Rogier, Sjack
Saturday 15 February 2020
22:15-03:00Son Del Mambo Night GerdakBreeSM€ 7
Sunday 16 February 2020
19:00-23:00Sunday Salsa Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Limbo Latino€ 5
Tuesday 18 February 2020
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Friday 21 February 2020
21:00-01:00Salsa Lovers LA social GildenhuisBoechoutSBM€ 5
Sunday 23 February 2020
19:00-23:00Latin Sunday social dance WThe Latin Dance StudioEindhovenSMDJ Latin Sense, Marieke€ 5
19:15-00:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 7
Tuesday 25 February 2020
21:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.