SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Friday 23 August 2019
21:30-01:00Friday Special WDe GrottBredaSMDJ Hubert, Vincent
22:00-03:30Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 10
Saturday 24 August 2019
22:00-04:00Bachata Underground WTime OutGemertSBKMDJ Latin Mania, Marlon, Geraldo, Latin Sense, Jo Marques, Dameri€ 17,50
Sunday 25 August 2019
19:00-23:00Latin Sunday social dance The Latin Dance StudioEindhovenSMDJ Tinta€ 5
21:00-04:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 10
Tuesday 27 August 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSBM€ 5
Friday 30 August 2019
21:00-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSBMDJ Marian, Sjack
21:00-02:00Salsa LA Social Party WDe KenteringRosmalenSBM€ 8
Sunday 1 September 2019
19:00-23:00Sunday Salsa Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Limbo Latino€ 5
Tuesday 3 September 2019
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Sunday 8 September 2019
19:00-00:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 10 September 2019
21:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSBM€ 5
Saturday 14 September 2019
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Aimé O, Chuck Ng, Guillermo, Rene Amplo, Ale el Cubano€ 8
Friday 20 September 2019
22:00-02:00Friday Social WZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Louis€ 5
Sunday 22 September 2019
19:00-23:00Rookie Party WThe Latin Dance StudioEindhovenSMDJ Latin Sense, Marieke€ 5
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.