SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 19 August 2018
20:00-01:00Colour up your sunday Bachataparty WAlteburgKölnBM€ 10
Tuesday 21 August 2018
20:30-00:30Mambo Madness WTanzraumKölnSM
Friday 24 August 2018
22:00-02:00Friday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Limbo Latino€ 5
22:00-03:30Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 25 August 2018
21:00-03:00Bachata Mania WDe PandoerAsten-HeusdenSBKM€ 15
Sunday 26 August 2018
19:00-23:00Latin Sunday ShelinaSalsaEindhovenSMDJ Louis€ 5
CancelledSunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorf
Tuesday 28 August 2018
20:30-01:30Mambo Madness WTanzraumKölnSM
Saturday 1 September 2018
21:00-02:00Dance Camp Party WShelinaSalsaEindhovenSBKM€ 10
Tuesday 4 September 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 7 September 2018
21:30-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSMDJ Revelino, Gafas
Saturday 8 September 2018
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Duke Mambo, Louis, Latin Mania, Lindt, Rene Amplo, Salsamigo€ 7
Sunday 9 September 2018
19:00-00:30Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
19:00-23:00Sunday Social ZalenCentrum EindhovenEindhovenSMDJ Louis€ 5
Tuesday 11 September 2018
21:30-01:30Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Saturday 15 September 2018
21:30-03:00Salsa Vibes & Rhythms
Shows: Sander & Marilu
WMinnebooOosterhout NBSMDJ Cliff, Louis€ 10
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.