SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 21 April 2019
21:00-04:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 10
22:00-02:30I Love Bachata festival WCafé MangerLeuvenSBM
22:00-05:00Mania Festival 1st edition WNXT eventsGemertSBKMDJ Latin Mania, Marlon, Betho, Kamal, Latin Sense, Jo Marques€ 20
Tuesday 23 April 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 26 April 2019
22:00-03:30Salsa Confuego WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 27 April 2019
16:00-22:00Salsa op Koningsdag Vrijmarkt
Live: La Malanga
OBelcrum BeachBredaSM
Sunday 28 April 2019
19:00-23:00Latin Sunday social dance The Latin Dance StudioEindhovenSMDJ Shelina, Glenn€ 5
Tuesday 30 April 2019
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSM€ 4
Friday 3 May 2019
21:00-02:00Salsa party FranzAachenSM€ 4
Saturday 4 May 2019
20:45-02:00Salsa Mambo Duketown De KenteringRosmalenSM€ 12
Tuesday 7 May 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 10 May 2019
21:30-01:00Friday Specials De GrottBredaSBMDJ Rogier, Gafas
Saturday 11 May 2019
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Dany, Rezario, Nokki, Jo Marques, El Patron€ 8
Sunday 12 May 2019
19:00-00:00Colour up your sunday WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 14 May 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Thursday 16 May 2019
21:00-04:00Salsa y Mojito NY Style Santiago de CubaEindhovenSMDJ Jack, Christie NY
Friday 17 May 2019
21:30-01:00Friday Specials WDe GrottBredaSMDJ Gafas, Marian
Tuesday 21 May 2019
21:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSM€ 4
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.