SalsaGids Mambo Agenda

Mambo, On-2 en ChaCha.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Tuesday 11 December 2018
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSM€ 4
Friday 14 December 2018
21:30-01:00Friday Special WDe GrottBredaSMDJ Rogier, Hubert
Tuesday 18 December 2018
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Saturday 22 December 2018
21:30-03:00BachaSalsa Party's last dance WMinnebooOosterhout NBSBMDJ Cliff, Corazon€ 8
Sunday 23 December 2018
19:00-23:00Latin Sunday social dance The Latin Dance StudioEindhovenSMDJ Louis€ 5
Tuesday 25 December 2018
20:30-00:00Mambo Madness WTanzraumKölnSM€ 4
22:00-00:00Sunday Salsa Stage Xmas special Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 10
Wednesday 26 December 2018
22:00-04:00XXL X-Mass Party The Latin Dance StudioEindhovenSBKMDJ Duo Penotti€ 10
Friday 28 December 2018
22:00-00:00Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 29 December 2018
20:45-02:00X-mas Glamour Salsa Mambo Bachata Party De KenteringRosmalenSBM€ 8
21:00-03:00Bachata Mania B-DAY Bash WDe PandoerAsten-HeusdenSBKMDJ Latin Mania, Geraldo, Jo Marques€ 15
Sunday 30 December 2018
20:00-00:00Sunday Salsa Stage Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 7
Monday 31 December 2018
21:00-05:00Salsa NYE Gold Edition WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Juanito, Montana, Lindt, Donato Caliente€ 15
Tuesday 1 January 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Friday 4 January 2019
21:00-00:00Magia Latina WDe VereenigingNijmegenSBM€ 12,50
21:30-01:00Friday Specials De GrottBredaSMDJ Marian, Sjack
Sunday 6 January 2019
CancelledEl Corazón ArdientePhilips StadionEindhoven
19:30-00:00Mambo Special WApolloAachenSM€ 6
Tuesday 8 January 2019
21:30-00:00Mambo Madness TanzraumKölnSM€ 4
Thursday 10 January 2019
21:00-04:00Salsa y Mojito NY Style Santiago de CubaEindhovenSMDJ Jack, Christie NY
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.