SalsaGids Noord-Oost België Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Waarom dan geen Belgische Agenda? Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Noord-Oost België op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Het SalsaGids gebied beperkt zich om praktische redenen tot alles ten oosten van de lijn Brussel-Antwerpen, de provincies/gewesten Luik, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en de stad Brussel.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Afro-Latino
El Parque
Ritmo Latino
Salsadansen.be
SalsaRica
Sfinks
Wednesday 25 May 2022
19:30-00:00Salsa Rica Hemelvaart Dansavond Taverne NetevalleiGeelSDJ Alfons, El Varon€ 7
20:00-00:00Salsa Bar OBar BrialMortselS
21:00-23:00Bachata Sensation Centre culturel de RocourtLiègeSB€ 7
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 26 May 2022
16:30-22:00Summer Kizz Open Air OLa DanzaKölnK
19:00-23:59Salsa @ the beach OArk van NoëLichtaartS
21:00-03:00Salsa Ascencion Ritmo LatinoGenkS€ 5
Friday 27 May 2022
19:30-00:00Salsa Practica WCasa 32AntwerpenS
20:00-00:00Charanga Friday WCasa CharangaEdegemS€ 10
21:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
Saturday 28 May 2022
20:30-01:00Blue Jeans Party WDance4youLiègeSBK€ 10
20:30-03:00Mamboleo romantica Feestzaal SteenbergRumstSB€ 10
21:00-00:30Sfinks Mundial
Live: Orquesta Pegasaya
OSfinks Mundial FestivalBoechoutSC
21:30-02:00Salsa meets Boogie Ritmo LatinoGenkSDJ Giovanni€ 5
Monday 30 May 2022
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 31 May 2022
21:00-01:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Wednesday 1 June 2022
20:00-00:00Salsa Bar OBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 2 June 2022
19:00-23:59Salsa @ the beach OArk van NoëLichtaartS
Friday 3 June 2022
20:00-00:00Charanga Friday WCasa CharangaEdegemS€ 10
21:00-01:00BachaFridays Ritmo LatinoGenkBDJ Juanito, Limbo Latino€ 5
21:30-04:00Vinyl Mambo-Bachata Weeekend Depot DeluxeHemiksemSBM€ 10
Saturday 4 June 2022
20:30-01:30Salsa Lovers LA/Mambo social Dansschool EkkartLintSM€ 8
21:30-04:00Vinyl Mambo-Bachata Weeekend Depot DeluxeHemiksemSBM€ 10
22:00-02:00Salsa Special AxxesAntwerpenS
Sunday 5 June 2022
19:00-03:00White Sensual Sunday La Mi LuneLiègeSBK
Monday 6 June 2022
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 7 June 2022
21:00-01:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Wednesday 8 June 2022
20:00-00:00Salsa Bar OBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
Thursday 9 June 2022
19:00-23:59Salsa @ the beach OArk van NoëLichtaartS
Friday 10 June 2022
19:30-00:00Salsa Barazza Fridays WZaal BarazzaAntwerpenSDJ Patrick€ 7
19:30-00:00Salsa Practica WCasa 32AntwerpenS
20:00-00:00Charanga Friday Casa CharangaEdegemS€ 10
21:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni, Juanito€ 5
Saturday 11 June 2022
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKM€ 10
22:00-03:00Kizomba & Urbankiz Practica WCasa 32AntwerpenK€ 10
23:00-05:00Baila latino El DoradoAntwerpenS€ 5
Sunday 12 June 2022
20:00-00:30Tarde de Salsa WZaal BarazzaAntwerpenSBKDJ Paco€ 6
Monday 13 June 2022
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 14 June 2022
21:00-01:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Wednesday 15 June 2022
20:00-00:00Salsa Bar OBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 16 June 2022
19:00-23:59Salsa @ the beach OArk van NoëLichtaartS
Friday 17 June 2022
21:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni€ 5
22:00-02:00Friday4You Dance4youLiègeSBK
Saturday 18 June 2022
20:00-03:00Salsa Barazza WZaal BarazzaAntwerpenS€ 8
21:30-02:00Salsa meets Boogie Ritmo LatinoGenkSDJ Giovanni€ 5
Tuesday 21 June 2022
21:00-01:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Wednesday 22 June 2022
20:00-00:00Salsa Bar OBar BrialMortselS
Thursday 23 June 2022
19:00-23:59Salsa @ the beach OArk van NoëLichtaartS
Friday 24 June 2022
19:30-00:00Salsa Barazza Fridays WZaal BarazzaAntwerpenSDJ Patrick€ 7
19:30-00:00Salsa Practica WCasa 32AntwerpenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.