SalsaGids Noord-Oost België Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Waarom dan geen Belgische Agenda? Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Noord-Oost België op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Het SalsaGids gebied beperkt zich om praktische redenen tot alles ten oosten van de lijn Brussel-Antwerpen, de provincies/gewesten Luik, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en de stad Brussel.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Afro-Latino
Antilliaanse Feesten
Ritmo Studio's
Salsa Fiesta
SalsaRica
Thursday 17 October 2019
18:00-00:00Fabulous Salsa Indoor WFabulous t EilandjeNeeroeterenSBDJ Froan, El Tigre
20:00-23:00Theaterconcert
Live: Afro-Cuban All Stars
De RomaAntwerpenSC€ 26
21:00-03:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkS
Friday 18 October 2019
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
21:00-01:00Salsa Lovers LA social GildenhuisBoechoutSBM€ 5
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 19 October 2019
20:00-03:00Salsa Barazza WZaal BarazzaAntwerpenS€ 8
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Monday 21 October 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 22 October 2019
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 23 October 2019
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 24 October 2019
18:00-00:00Fabulous Salsa Indoor WFabulous t EilandjeNeeroeterenSBDJ Froan, El Tigre
Friday 25 October 2019
20:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemS€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
22:30-02:30Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBK€ 5
Saturday 26 October 2019
20:00-01:00Bailemos Juntos WOns HuisLeuvenSB€ 5
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkS
22:00-03:00Mambo Motion Party WCC De MuzeHeusden-ZolderSM€ 7
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 27 October 2019
15:00-22:00Bar Salsa OBar NoordAntwerpenS
Monday 28 October 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 29 October 2019
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 30 October 2019
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 31 October 2019
21:00-00:00Fabulous Salsa Indoor WFabulous t EilandjeNeeroeterenSBDJ Froan, El Tigre
21:00-03:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkS
21:30-03:00L'Amistad Re-opening
Live: D'Love
Chéz L'AmistadKontichSC€ 5
Friday 1 November 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 2 November 2019
20:30-02:00Vintage Corner - Tropical Party WHet Narrenschip VaartLeuvenS
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Sunday 3 November 2019
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
Monday 4 November 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 5 November 2019
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 6 November 2019
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
Thursday 7 November 2019
18:00-00:00Fabulous Salsa Indoor WFabulous t EilandjeNeeroeterenSBDJ Froan, El Tigre
Saturday 9 November 2019
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkS
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKMDJ Papi Ndiaye, Sambroso, Brian, Maximelody, Angelo Balantain€ 8
Friday 15 November 2019
21:00-01:00Salsa Lovers LA Social GildenhuisBoechoutSBM€ 5
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
Saturday 16 November 2019
20:00-03:00Salsa Barazza WZaal BarazzaAntwerpenS€ 8
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.