SalsaGids Noord-Oost België Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Waarom dan geen Belgische Agenda? Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Noord-Oost België op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Het SalsaGids gebied beperkt zich om praktische redenen tot alles ten oosten van de lijn Brussel-Antwerpen, de provincies/gewesten Luik, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en de stad Brussel.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Afro-Latino
Antilliaanse Feesten
Ritmo Latino
Ritmo Studio's
SalsaRica
VZW Salsamanians
Zouk Amor
Tuesday 11 December 2018
19:00-00:00Salsa Fiesta in Winterland TentHasseltSC
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 12 December 2018
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 13 December 2018
21:00-02:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkSDJ Juanito, Manuel
Friday 14 December 2018
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
20:00-02:00Salsa Amarillo WEmpire FoyerGeelS€ 5
20:45-00:45Latin Soleil KinepolisLiègeSBK
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 15 December 2018
20:00-02:00Salsa Barazza Bowlingplanet EkerenAntwerpenS€ 7
21:00-00:00Salsa Kriekel Party WDe KriekelTessenderloS€ 7
21:30-02:30Just Jason Social at Jerry's WLa CovachaGenkSDJ Jason
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Sunday 16 December 2018
20:00-00:30Tarde de Salsa Hof Ter DelftAntwerpenS
Monday 17 December 2018
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 18 December 2018
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 19 December 2018
19:30-00:00KerstSalsa Dansavond WDe SchransBeerseSBDJ Salsmanian
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Friday 21 December 2018
20:00-00:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
20:00-00:00Christmas Party WDe KapelMeerhoutSB€ 5
21:00-00:00Kizomba Eskapade 1 year WEskapadeAntwerpenK€ 10
21:30-00:00Kizomba Express De CluyseHemiksemK
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 22 December 2018
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkSDJ Giovanni
21:30-00:00Salsa Express De CluyseHemiksemS
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Sunday 23 December 2018
15:00-19:00Lazy Latin Sunday Empire FoyerGeelSBDJ Marian
Monday 24 December 2018
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 25 December 2018
14:00-00:00Charanga's Kerst Matinee Zaal CentrumEdegemS€ 5
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 26 December 2018
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 27 December 2018
21:00-03:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkSDJ Juanito, Don Juan
Friday 28 December 2018
19:00-00:00Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBKxx
20:00-00:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
22:00-00:00Salsa Dansavond Chéz L'AmistadKontichSC
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 29 December 2018
20:00-23:00Bar Latino WDe CerkelBertemS€ 5
21:00-02:00The Best Last Party Of The Year Zaal CentrumEdegemSC
21:30-04:00Bachata Madness WRitmo LatinoGenkBDJ Esk, Latin Sense, Juanito€ 7
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Monday 31 December 2018
18:30-00:00New Year's Eve Dance4You School Dance4youLiègeSBK€ 55
21:00-05:00Salsa NYE Gold Edition WRitmo StudiosHasseltSKMDJ Juanito, Montana, Lindt, Donato Caliente€ 15
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 1 January 2019
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 2 January 2019
20:00-00:00Noche Caliente Havana CaféHeusden-ZolderS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Friday 4 January 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSCDJ Giovanni
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 5 January 2019
21:00-00:00Vintage Corner - Tropical Party WHet Narrenschip VaartLeuvenS
22:00-03:00Salsa Bachata Kizomba La CovachaGenkSBK
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Monday 7 January 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 8 January 2019
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 9 January 2019
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 10 January 2019
21:00-03:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkSDJ Juanito, Duke Mambo
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.