SalsaGids Noord-Oost België Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Limburgse bezoekers om een SalsaGids Limburg Agenda. Waarom dan geen Belgische Agenda? Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Noord-Oost België op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Het SalsaGids gebied beperkt zich om praktische redenen tot alles ten oosten van de lijn Brussel-Antwerpen, de provincies/gewesten Luik, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en de stad Brussel.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

Afro-Latino
Antilliaanse Feesten
Ritmo Studio's
Salsa Fiesta
SalsaRica
Wednesday 19 June 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 20 June 2019
19:30-01:00Salsa & Moor OWDen MoorBroechemS
Friday 21 June 2019
20:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemS€ 5
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-00:00Salsa Dansavond
Live: D'Love
Chéz L'AmistadKontichSC€ 5
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 22 June 2019
15:00-02:00Salsa Fiesta Beach OWDe PlasHouthalen-HelchterenSBKCDJ Charanga, Rafi, Joel, Limbo Latino, Nima, Manuel€ 10
20:00-03:00Mega Salsa Night
Live: Rompe Cabeza
OWBocaderoAntwerpenSB€ 10
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkS
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenSC
Sunday 23 June 2019
14:00-23:00Salsa Fiesta Beach OWDe PlasHouthalen-HelchterenSBKCDJ Juanito, Nima, Thylo, Pauprince, Freq, Nuroy€ 10
15:00-22:00Bar Salsa OBar NoordAntwerpenS
Monday 24 June 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 25 June 2019
20:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 26 June 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 27 June 2019
19:30-01:00Salsa & Moor OWDen MoorBroechemS
21:00-03:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkS
Friday 28 June 2019
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
22:30-02:30Liège Latin Friday WLa Mi LunaLiègeSBK€ 5
Saturday 29 June 2019
21:00-03:00Salsa Live Party
Live: Nueva Dimensión
Ritmo LatinoGenkS
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Monday 1 July 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 2 July 2019
20:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 3 July 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenSB
Thursday 4 July 2019
19:30-01:00Salsa & Moor OWDen MoorBroechemS
Friday 5 July 2019
20:00-00:00Byblos Salsa Buzz WByblosLiègeSBK€ 5
21:00-02:00Charanga Friday Zaal CentrumEdegemSC€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 6 July 2019
20:30-02:00Vintage Corner - Tropical Party WHet Narrenschip VaartLeuvenS
21:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Sunday 7 July 2019
16:30-00:30Salsa Domingo 2.0 WCafé LocalAntwerpenSKC€ 8
Monday 8 July 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 9 July 2019
20:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 10 July 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 11 July 2019
19:30-01:00Salsa & Moor OWDen MoorBroechemS
21:00-02:00Ritmo's Latin Thursdays Ritmo LatinoGenkS
Friday 12 July 2019
18:00-00:00Afro-Latino Festival OBerkenbroeckBreeS€ 45
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Saturday 13 July 2019
14:00-00:00Afro-Latino Festival OWBerkenbroeckBreeS€ 55
21:00-03:00Boogie meets Salsa Ritmo LatinoGenkS
21:00-03:00Salsa Gold WRitmo StudiosHasseltSBKM€ 8
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Sunday 14 July 2019
14:00-00:00Afro-Latino Festival
Live: La 33
OWBerkenbroeckBreeS€ 35
Monday 15 July 2019
22:00-00:00Monday Salsa party Café MangerLeuvenSB
Tuesday 16 July 2019
15:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
21:00-00:00Practica Gratuite Dance4youLiègeS
Wednesday 17 July 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
22:00-00:00Wednesday party Café MangerLeuvenS
Thursday 18 July 2019
19:30-01:00Salsa & Moor OWDen MoorBroechemS
Friday 19 July 2019
20:00-02:00Charanga Friday WZaal CentrumEdegemS€ 5
21:00-02:00Kizomba Eskapade WEskapadeAntwerpenK€ 10
22:00-02:00Practica Friday4You Dance4youLiègeSBK
22:00-03:00Cuban Fever Ritmo LatinoGenkSC
22:30-02:00Salsa Night AxxesAntwerpenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.