SalsaGids NRW Agenda

Een agenda speciaal voor de duitse salsa feestjes, die vanuit Nederland binnen het uur te bereiken zijn. Dus ongeveer tot aan de lijn Dusseldorf-Köln. Niet genoeg keuze? Kies dan de blauwe "Alles" tab om ook Nederlandse en Belgische feesten te zien.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Alan
Tuesday 19 February 2019
21:30-00:00Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 20 February 2019
18:30-00:00Salsa - After Work
WApolloAachenS€ 6
21:00-00:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-00:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Friday 22 February 2019
21:00-02:30Salsa Party
Herbrand'sKölnS€ 9
22:00-00:00Salsa Party
ApostoAachenSBK
22:00-03:30Salsa Confuego
WGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
22:30-00:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 24 February 2019
18:00-00:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
19:00-00:00Mas Latino
WApolloAachenSBK€ 3
20:00-00:00Sunday Salsa Stage
Quartier BohemeDüsseldorfSM€ 7
Tuesday 26 February 2019
21:30-00:00Mambo Madness
WTanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 27 February 2019
19:30-00:00Salsa - After Work
WApolloAachenS€ 6
20:00-00:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:15-00:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Friday 1 March 2019
21:30-02:30Salsa Party
Herbrand'sKölnS€ 9
22:00-02:00Pure Bachata
WTanzraumKölnBK€ 6
22:30-02:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
23:00-03:00Rumbateca
NoxAachenS€ 8
Saturday 2 March 2019
20:30-00:00Salsa party
WKastanienhofMönchengladbachS€ 6
22:00-03:00Salsa Bachata Kizomba
WVENDüsseldorfSBK€ 7
Sunday 3 March 2019
18:00-00:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
22:00-04:00Sunday Sensual
WVeedel ClubKölnK€ 7
Monday 4 March 2019
21:00-02:00Salsa party
FranzAachenSBM€ 4
Tuesday 5 March 2019
20:30-00:00Mambo Madness
WTanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 6 March 2019
19:30-00:00Salsa - After Work
WApolloAachenS€ 6
21:00-00:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-00:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Friday 8 March 2019
21:00-02:30Salsa Party
Herbrand'sKölnS€ 9
22:00-00:00Friday Kizz
WTanzraumKölnK€ 6
22:00-00:00Salsa Party
ApostoAachenSBK
22:30-00:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 10 March 2019
17:00-00:00SalBaKizParty
WPegelbarNeussS€ 7
18:00-00:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
19:00-00:00Colour up your sunday
WClub Bahnhof EhrenfeldKölnSBKM€ 12
Tuesday 12 March 2019
18:30-00:00Sensual Tuesday
WApolloAachenBK€ 5
21:30-00:00Mambo Madness
TanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 13 March 2019
18:30-00:00Salsa - After Work
WApolloAachenS€ 6
20:00-00:00Salsa Party
WSamís TanzbistroBrüggenS
21:15-00:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Friday 15 March 2019
19:30-02:30Salsa Party
WHerbrand'sKölnS€ 9
22:30-00:00Fiesta de Salsa
KatakombenEssenS€ 4
Sunday 17 March 2019
18:00-00:00Salsa Matinee
Pedro's Cuba LoungeEssenSC
18:00-00:00Salsa Sunday im Zollhaus
WZollhausWillichSBK€ 6
Tuesday 19 March 2019
20:30-00:00Mambo Madness
WTanzraumKölnSM€ 4
Wednesday 20 March 2019
18:30-00:00Salsa - After Work
WApolloAachenS€ 6
21:00-00:00Sensual Wednesday
TanzraumKölnK€ 2,50
21:15-00:00Noche de la Salsa
WTanzhaus NRWDüsseldorfS€ 6
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.