SalsaGids Open Air Agenda

De 'Open Air' agenda bevat feesten die zich volledig of grotendeels in de open lucht afspelen, waaronder ook feesten in beach clubs.

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Sunday 21 April 2019
14:00-18:45Salsa Open Air OParc philosophiqueAlleurSxx
18:00-22:00Salsa Open Air OElisenbrunnenAachenS€ 1
Wednesday 24 April 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
Saturday 27 April 2019
12:00-17:00Oranje Salsa Outdoor OSint-JosephpleinBergen op ZoomSBKDJ Pedro
16:00-22:00Salsa op Koningsdag Vrijmarkt
Live: La Malanga
OBelcrum BeachBredaSM
16:00-22:00Salsa Open Air Köln Rheinauhafen OWMarie Clementine Martin PlatzKölnS€ 1
17:00-23:00Kingsday Salsaplein (Op Het Terras) OT-KwadraatTilburgSB
Sunday 28 April 2019
CancelledSalsa Open-AirElisenbrunnenAachen
Wednesday 1 May 2019
16:30-22:00Salsa Open Air OWRheinpromenadeDüsseldorfSK€ 1
19:30-22:30Salsa im Park OParkcafe 3.0KölnSBC€ 1
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
Saturday 4 May 2019
16:00-21:00Salsa Open Air Bilk OWDüsseldorf ArcadenDüsseldorfSB
Sunday 5 May 2019
17:00-21:00Salsa Open Air Köln OSchokoladenmuseumKölnSC€ 1
18:00-22:00Salsa Open-Air OElisenbrunnenAachenS€ 1
Wednesday 8 May 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
Saturday 11 May 2019
16:00-22:00Salsa Open Air Köln Rheinauhafen OWMarie Clementine Martin PlatzKölnS€ 1
Tuesday 14 May 2019
20:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Wednesday 15 May 2019
20:00-00:00Salsa Bar Brial OWBar BrialMortselS
Tuesday 21 May 2019
20:00-00:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.