SalsaGids Open Air Agenda

De 'Open Air' agenda bevat feesten die zich volledig of grotendeels in de open lucht afspelen, waaronder ook feesten in beach clubs.

Tips

Agenda

Artiesten

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Saturday 18 August 2018
14:00-23:00Caribische Dag
Live: Porque No
OMarktOosterhout NBSBDJ Cliff
15:00-24:00Latin Pool Party OClive Terazza ClubLontzenSBK
16:00-23:30Antwerp Sociaal Salsa dansen OPark Spoor OostAntwerpenS
20:00-23:55Tilburg Danst OWDe BoemelTilburgSB
Sunday 19 August 2018
14:00-18:00Salsa by the Sea - Beach Edition OWPier 7VlissingenSBK
15:00-22:00Cuba Beach party OWFun ValleyEijsdenS€ 8,50
16:00-22:00Salsa Open Air OEmma’s ijssalonBergen op ZoomSDJ Pedro
16:00-23:00Latin Sunset OWSunset Beach ClubAntwerpenS
18:00-22:00Salsa Open Air OElisenbrunnenAachenS€ 1
18:00-23:00Playa del Sol OSunset LoungeRoermondS€ 10
Tuesday 21 August 2018
20:00-02:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
20:00-24:00Salsa Bar 4 OFort 4MortselS
Friday 24 August 2018
17:00-01:30Karibische Nacht OBuitenpodiumKaldenkirchenS
20:00-23:59Salsa Open Air Party OLooierspleinMaastrichtS
22:00-03:30Salsa Confuego OWGleiswerkDüsseldorfSBKM€ 9
Saturday 25 August 2018
16:00-23:30Antwerp Sociaal Salsa Dansen OPark Spoor OostAntwerpenS
16:30-22:00Salsa Open Air OWRheinpromenadeDüsseldorfSK€ 1
18:30-00:00Salsa Terrace Open Air OWStudio 53 CafeWellenS
Sunday 26 August 2018
13:00-19:00Bachata Sensa OWSAUS aan 't waterBergen op ZoomSDJ Nokki, Didier€ 5
15:30-20:30SaBaKiz - Open Air Ode HorstgraafVenloSBKDJ SalsaAmor€ 5
16:00-23:00Latin Sunset OWSunset Beach ClubAntwerpenS
19:30-01:00Latin Beach Festival
Live: Team Latino
OWde BerendonckWijchenSB€ 15
Tuesday 28 August 2018
20:00-02:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
20:00-24:00Salsa Bar 4 OFort 4MortselS
Wednesday 29 August 2018
19:00-02:00Salsa Fiesta OBaouzzaBilzenS
Friday 31 August 2018
18:00-22:00Salsa Open Air OKö-bogenDüsseldorfS
Sunday 2 September 2018
16:00-23:00Latin Sunset OWSunset Beach ClubAntwerpenS
Tuesday 4 September 2018
20:00-02:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
20:00-24:00Salsa Bar 4 OFort 4MortselS
Thursday 6 September 2018
18:00-23:00Latin Thursdays OBrasserie 360GenkS
Sunday 9 September 2018
13:00-19:00Dansen op de Aogse Markt OAogse MarktBredaS
16:00-23:00Latin Sunset OWSunset Beach ClubAntwerpenS
Tuesday 11 September 2018
20:00-02:00Salsa Bocadero OBocaderoAntwerpenS
20:00-24:00Salsa Bar 4 OFort 4MortselS
Wednesday 12 September 2018
19:00-02:00Salsa Fiesta OBaouzzaBilzenS
Sunday 16 September 2018
16:00-23:00Latin Sunset OWSunset Beach ClubAntwerpenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.