SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Jango
Passion With Flow
Salsabor
Sopamena Worldmusic
Stichting Brabant Danst
Thursday 17 October 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 18 October 2019
22:00-02:00Yay it is friday - salsa edition WYasalsaArnhemS€ 7
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Monday 21 October 2019
21:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
Wednesday 23 October 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 24 October 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 25 October 2019
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Sunday 27 October 2019
17:00-21:00Live Salsa
Live: Edsel Juliet y La Banda Loca
AmannéNijmegenS€ 5
Monday 28 October 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 30 October 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 31 October 2019
20:30-00:00Salsabor in Brebl
Live: Salsabor
BreblNijmegenSMDJ Jango€ 5
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 1 November 2019
15:00-04:00Magia Latina Festival WDe VereenigingNijmegenSBMxx
22:00-02:00Bar Latino StoutArnhemS
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 2 November 2019
21:00-04:00Magia Latina Festival WDe VereenigingNijmegenSBMxx
22:00-01:00Shaking Saturday PopocatepetlArnhemS
Sunday 3 November 2019
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
21:00-04:00Magia Latina Festival WDe VereenigingNijmegenSBMxx
Monday 4 November 2019
21:40-00:00Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegen
Wednesday 6 November 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 7 November 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Saturday 9 November 2019
22:00-02:00Ziko's Zouk party ZikoArnhemS
Saturday 16 November 2019
20:30-02:30Ziko's XXL Party WDe OgtentDuivenSBZ€ 14
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.