SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Jango
Salsabor
YA Salsa
Ziko
Sunday 29 March 2020
CancelledJazzy Salsa SalonBreblNijmegen
17:00-21:00Live Salsa AmannéNijmegenS€ 5
Monday 30 March 2020
CancelledKizomba SocialYasalsaArnhem
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 1 April 2020
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 2 April 2020
CancelledSalsabor in BreblBreblNijmegen
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 3 April 2020
22:00-02:00Ziko's Fiesta in Roses Rose’s Next DoorArnhemSBDJ El Bachatero, Daiquiri€ 5
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 6
Saturday 4 April 2020
22:00-01:00Shaking Saturday PopocatepetlArnhemS
Sunday 5 April 2020
18:00-22:30Salsa Domingo Cubana Café WaalzichtLentSC€ 8
Monday 6 April 2020
21:40-23:30Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 8 April 2020
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 9 April 2020
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 10 April 2020
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 6
Monday 13 April 2020
21:40-23:30Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 15 April 2020
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 16 April 2020
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 17 April 2020
22:00-02:00Yay it is friday - salsa edition WYasalsaArnhemSBDJ Betho€ 8
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 6
Saturday 18 April 2020
20:00-00:00Sabado Latino Café WaalzichtLentSC€ 8
Monday 20 April 2020
21:40-23:30Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegen
Wednesday 22 April 2020
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 23 April 2020
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 24 April 2020
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 6
Sunday 26 April 2020
17:00-21:00Live Salsa AmannéNijmegenS€ 5
Monday 27 April 2020
21:40-23:30Kizomba Social YasalsaArnhemK
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.