SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Jango
Salsabor
Stichting Brabant Danst
YA Salsa
Ziko
Saturday 7 December 2019
22:00-01:00Shaking Saturday PopocatepetlArnhemS
Sunday 8 December 2019
18:00-00:00SBK aan de Waal XXL WBreblNijmegenSBKDJ Latin Mania, Marlon, Lalo, Betho, Jo Marques, Lady Kizz€ 10
Monday 9 December 2019
CancelledKizomba SocialYasalsaArnhem
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 11 December 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 12 December 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 13 December 2019
21:10-02:00YAY it's friday - kizomba editie WYasalsaArnhemKDJ Lindt€ 7
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 14 December 2019
22:00-02:00Ziko's Zouk party ZikoArnhemS
Monday 16 December 2019
CancelledKizomba SocialYasalsaArnhem
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegen
Wednesday 18 December 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 19 December 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 20 December 2019
22:00-02:00Yay it is friday - salsa edition WYasalsaArnhemSBDJ Nokki€ 7
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 21 December 2019
20:00-02:30Ziko's XXL Party WDe OgtentDuivenSBKZDJ Yuchi, Servio, Remon, Joost, El Bachatero€ 15
Monday 23 December 2019
CancelledKizomba SocialYasalsaArnhem
22:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
Wednesday 25 December 2019
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 26 December 2019
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
22:00-03:00Kerst Gala Salsa contigoArnhemSB€ 7
Friday 27 December 2019
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Sunday 29 December 2019
15:00-19:00Jazzy Salsa Salon BreblNijmegenS
17:00-21:00Live Salsa AmannéNijmegenS€ 5
Monday 30 December 2019
21:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
CancelledKizomba SocialYasalsaArnhem
Tuesday 31 December 2019
22:00-05:00New Years Eve Festival PathéNijmegenB€ 35
Wednesday 1 January 2020
22:00-23:30Vrijdansen Fusion LatinaNijmegenSB
Thursday 2 January 2020
21:00-02:00Amante Latino LoftArnhemS
Friday 3 January 2020
21:00-03:00Magia Latina WDe VereenigingNijmegenSBM€ 15
22:00-02:00Ziko's Fiesta in Roses Rose’s Next DoorArnhemSB€ 5
22:30-02:00All Salsa & Bachata Party AmannéNijmegenSB€ 5,50
Saturday 4 January 2020
22:00-01:00Shaking Saturday PopocatepetlArnhemS
Sunday 5 January 2020
17:00-21:30Domingo Cubano Geniet in het BruishuisArnhemSC€ 6
Monday 6 January 2020
21:00-00:00Monday Night Social Salsa TipicaNijmegenS
21:30-23:30Kizomba Social YasalsaArnhemK
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.