SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda

Nadat ik voor een Brabants radioprogramma een Brabant-only agenda had gemaakt, vroegen mijn Gelderse bezoekers om een SalsaGids Zuid-Gelderland Agenda. Geen probleem, hier is hij! Wil je ook zien welke feestjes er buiten Zuid-Gelderland op de SalsaGids Agenda staan, kies dan een van de blauwe tabs.

Tips

Agenda

Kaart

Artiesten

Showteams

DJs

Locaties

Kleding

Scholen

Partners

Video

Links

Contact

Legenda:
Open Air,
Workshop,

Minstens 50%
Bachata,
Cuban,
Kizomba,
Mambo,
Salsa,
Zouk

Met dank aan mijn VIP partners:

DJ Jango
Salsabor
Friday 27 May 2022
21:15-02:00Bachata Fever WBonnie & ClydeArnhemS€ 10
22:00-02:00All Friday's Party AmannéNijmegenSB
Saturday 28 May 2022
19:00-01:00Ziko's Big Party WDe OgtentDuivenSBKZ€ 15
Sunday 29 May 2022
14:00-23:00SBK Beach & Roof Party OWMoekeNijmegenSDJ Jango€ 10
15:00-19:30Jazzy Salsa Salon
Live: Francisco Peņa & La Banda
BreblNijmegenS€ 10
19:00-23:00Latin Fever Sunday WBonnie & ClydeArnhemSB€ 10
Monday 30 May 2022
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Monday 6 June 2022
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Friday 10 June 2022
19:30-02:00Hode Latin Party WVerploegenWijchenSBK€ 25
Saturday 11 June 2022
17:00-22:00Cubania Salsa Night WPartycentrum GamboraGamerenSC€ 10
Monday 13 June 2022
21:40-23:00Dansen met Passie YasalsaArnhemK
Sunday 19 June 2022
14:00-23:00SBK Beach & Roof Party OWMoekeNijmegenSDJ Jango€ 10
Friday 24 June 2022
21:00-02:00Parranda Perfecta WOnder de TorenElstSBK€ 15
Zie het Jaaroverzicht van de SalsaGids Agenda om een jaar vooruit feestjes te zien.

Disclaimer: Alle informatie op deze pagina is zo betrouwbaar als de partner die het geplaatst heeft. Indien je onjuiste informatie aantreft laat het Cas weten. SalsaGids.info treedt streng op tegen onjuiste agenda info, bij herhaalde klachten volgt intrekking van het account voor korte of langere tijd.